Kaçak Gelinler 20. Bölüm Kıyafetleri


Kaçak gelinler 20. bölüm Şebnem ve Selim kıyafetleri

Kaçak gelinler 20. bölüm Şebnem ve Selim kıyafetleri

Kaçak Gelinler dizi kıyafetleri dizi modasına yön veren kıyafetler arasında yer almaya devam ediyor. Kaçak Gelinler 20. bölüm kıyafetleri de en az önceki bölümlerde giyilen kıyafetler kadar ilgi çekecek şıklıkta.

Kaçak Gelinler Şebnem kombinleri özellikle dikkat çekerken.Şebnem’in etek,pantolon,taylarla bluz,tişört,kazak,hırka,ceket ve montlarla yaptığı kombinler kadar şık elbise modelleri ile yaptığı kombinlerde beğenilen kıyafetler arasında yer alıyor.Özellikle Şebnem’in ayakkabıları dikkat çekiyor.

Kaçak Gelinler Almila ‘nın salaş şıklığı da pek çok hanımın dikkatini ve beğenisini kazanırken Kaçak Gelinler Kainat kıyafetleri ise zarif ,romantik şıklığı ile beğeniliyor. Kaçak Gelinler dizi kıyafetleri arasında Selim kıyafetleri,Özgür ve Can kıyafteleri de beğenilen erkek kıyafetleri arasında yer alıyor.Kaçak Gelinler 20. bölüm kıyafetleri ve markaları ise merak edenler için sitemizde yer alıyor.

Kaçak Gelinler 20. Bölüm Kıyafet Markaları:

Kaçak Gelinler Şebnem’in gri kabanı Zara.

Kaçak Gelinler Şebnem’in lila mor uzun hırkası BSL Fashion.

Kaçak Gelinler Şebnem’in kırmızı beresi Defacto.

20. Bölüm Kaçak Gelinler Kıyafetleri:

Kaçak gelinler 20. bölüm Seniha'nın beyaz bluzu ve gri hırkası Kaçak gelinler 20. bölüm Şebnem'in jean pantolonu,mor tişörtü ve  hırkası Kaçak gelinler 20. bölüm Şebnem'in siyah kazağı ,gri eteği ve Selim'in kot ceketi Kaçak gelinler 20. bölüm Şebnem'in siyah pantolonu,kazağı,bej hırkası,renkli atkısı ve Selim'in siyah pantolonu,ayakkabısı,deri ceketi ve yeleği Kaçak gelinler 20. bölüm Şebnem'in yazılı tişörtü ve hırkası Kaçak gelinler 20. bölüm Almila'nın kırmızı pantolonu,siyah kazağı,oyalı fuları ve Özgür'ün bordo tişörtü ve siyah kırçıllı hırkası Kaçak gelinler 20. bölüm Almila'nın krem hırkası ve kolyesi Kaçak gelinler 20. bölüm Kainat'ın petrol yeşili elbisesi

Kaçak gelinler 20. bölüm Şebnem'in gri hırkası ve kırmızı beresi

 

Kaçak gelinler 20. bölüm Kainat'ın çiçekli elbisesi ve siyah uzun hırkası

3 Cevaplar

  1. Özlem dedi ki:

    Şebnemin giydiği krem rengi hırkanın markası nedir acaba?

  2. Ece dedi ki:

    Şebnemin giydiği deri eteğin markası?

  3. gülhannnn dedi ki:

    kaçak gelinler 20. bölümde Şebnemin giydiği ışıklı terliğin markasını nedir.cevaplarsanız sevinirim.teşekkürlerrrr…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.