Kaçak Gelinler 19. Bölüm Kıyafetleri


Kaçak Gelinler dizisi 19.bölüm kıyafetleri

Kaçak Gelinler dizisi 19.bölüm kıyafetleri

Kaçak Gelinler dizisi dizi modası açısından fenomen dizilerden birtanesi. Kaçak Gelinler dizi kıyafetleri dizi izleyicileri açısından dikkatle takip ediliyor. Özellikle kombinlerinde neyi neyle kombinleyeceği konusunda ip uçları arayan hanımlar Kaçak Gelinler Şebnem, Kainat,Almila ve Seniha kıyafetlerini yakından takip ediyorlar. Ayrıca erkeklerde Selim,Can, Özgür ve Önder kıyafetlerini merak ve ilgi ile takip ediyor.

Kaçak Gelinler kıyafetlerinde Şebnem stili genç kızların farklı stil ve tarzlarına hitap ederken kainat stili ise zarif bir şıklığı beraberinde getiriyor. Kaçak Gelinler Almila ise rahat ama şık kombinleri ile beğeniliyor. Tabi bir de Seniha Hanım kombvinleri var ki orta yaş hanımların elegan kıyafetlerini giydiği için beğeniliyor. Selim, Can, Özgür ve Önder ise genç beyler tarafından takip ediliyorlar.

Kaçak Gelinler 19. bölüm kıyafetleri ile beğenileri toplayarak merak edilecektir. Şebnem’in etek kısmı siyah işlemeli üstü siyah elbisesi,siyah ceketi ve gümüş gri çantası ile yaptığı kombin farklı tarzı ile şimdiden merak edilirken,Şebnem’in spor yaparken ki kombini çok beğenildi.

Kaçak Gelinler 19. Bölüm Kıyafet Markaları:

Kaçak Gelinler Kainat’ın çizgili kazağı Sabra Tekstil.

Kaçak Gelinler Kainat’ın  spor yaparken giydiği gri tişörtü Bershka.

Kaçak Gelinler Şebnem’in spor yaparken giydiği pembe/turuncu tişörtü ve siyah taytı Bershka.

Kaçak Gelinler Şebnem’in beyaz tişörtü ve siyah pantolonu Bershka.

Kaçak Gelinler Kainat’ın gri çiçekli kazağı Dilvin.

Kaçak Gelinler Kainat’ın montu Vero Moda.

Kaçak Gelinler Almila’nın yeşil kabanı Erc Collection.

19. Bölüm  Kaçak Gelinler Kıyafetleri:

Kaçak Gelinler 19. bölüm Şebnem'in siyah elbisesi, kolyesi,ceketi ve gri çantası Kaçak Gelinler 19. bölüm Şebnem'in siyah taytı ve turuncu sweti,Kainat'ın çizgili taytı ve gri tişörtü Kaçak Gelinler 19. bölüm Kainat,Şebnem ve Almila'nın pijamalarıKaçak Gelinler 19. bölüm Kainat'ın çizgili kazağı Kaçak Gelinler 19. bölüm Selim'in beyaz gömleği,Şebnem'in kareli gömleği,yazılı beyaz tişörtü ve zincir kolyesi Kaçak Gelinler 19. bölüm Selim'in lacivert hırkası,Şebnem'in siyah beyaz hırkası Kaçak Gelinler 19. bölüm Şebnem'in siyah atkı,bere takımı,pantolonu,deri ceketi ve beyaz tişörtü Kaçak Gelinler 19. bölüm Şebnem'in siyah hırkası ve kolyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.