Kaçak Gelinler 11.Bölüm Şebnem Gelinlikleri


Kaçak Gelinler 11. bölüm Şebnem'in gelinlikleri

Kaçak Gelinler 11. bölüm Şebnem’in gelinlikleri

Kaçak gelinler 11. bölümde Şebnem Arda ile evleneceği için çok mutlu ve heyecanlı görünürken, Şebnem’in çevresindeki herkes Şebnem Arda’yı gerçekte sevmiyor diye Şebnem’i bu evlilikten vazgeçirmek ister. Şebnem her ne kadar hafızasını kaybetmiş olsa da Selim ile ilgili bir şeyler hissetmeye başlar. Selim ile rüyasında evlenmek üzere olduğunu görür.

Şebnem düğün için straplez kat kat tüllerden  eteği olan hafif kuyruklu bir gelinlik tercih eder. Ama Şebnem’i düğünden vazgeçirmek isteyen Kainat ve Almila gelinliğe şarap dökerler. Şebnem tam düğünü iptal ettirecekken, onun çok üzüldüğünü gören Seniha kendi gelinliğini Şebnem’e giymesi için verir. Şebnem düğün için düşük kolları olan açık omuzlu, dantel detaylı, sırt dekolteli  ve yine hafif kuyruklu gelinliği giyer.Kaçak Gelinler 11. bölümde Şebnem iki gelinlik giydi ve her iki gelinlikle de muhteşem göründü. Şebnem gelin saçı olarak dalgalı dağınık toplanmış, aralarında minik çiçekler bulanan bir model tercih ederken makyajı ise harika görünüyordu. Şebnem’in gelin ayakkabıları yazlık bot şeklinde beyaz renkte idi ve çok şık görünüyorlardı. Şebnem’in gelin çiçeği ise pembe renkli idi.

Kaçak Gelinler 11. bölümde Şebnem’in düğünü için Kainat, Almila ve Seniha’da çok şık elbiseler tercih ettiler. Kaçak Gelinler 11. bölüm düğün için Kainat kırmızı, uzun,önden yırtmaçlı ve kolsuz bir elbise tercih etti.Kaçak Gelinler 11. bölüm düğün için Almila tarzını yansıtan uzun kırmızı ve siyah detayları olan boyuna bloklar halinde bej rengi bir elbise tercih etti.Kaçak Gelinler 11. bölüm düğün için Seniha siyah, uzun, sırt ve göğüs dekolteli bir elbise tercih ediyor.Kaçak gelinler 11. bölüm Şebnem gelinlikleri ve düğün elbiselerini yazımızda görebilirsiniz.

Şebnem’in düşük omuzlu gelinliği Beyaz Butik markadır.

11.Bölüm Kaçak Gelinler Şebnem Gelinlik Modelleri:

4 Cevaplar

  1. hazal dedi ki:

    Sebnem selimi seviyor ama

  2. aynaz dedi ki:

    selin sekerci sana bayeleyourom

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.