Kaçak Gelinler 11.Bölüm Kıyafetleri


Kaçak Gelinler 11. bölümde giyilenler

Kaçak Gelinler 11. bölümde giyilenler

Kaçak Gelinler dizisinde Şebnem hafızasını kaybedince Arda’nın onu nikah masasında terk etmesinden sonrasını hatırlamıyor ve bu durumda Selim dahil olaydan sonra hayatına giren Almila ve Kainat’ı da hatırlamıyor.Bu durum hem Selim’i hem Kainat ve Almila’yı çok üzüyor. Kaçak Gelinler 11. bölümde de olaylar birbirini kovalayacak ve bakalım Şebnem Arda’nın gerçek yüzünü ve Selim ile ilgili duygularını hatırlayacak mı merakla bekliyoruz.

Kaçak Gelinler 11. bölümde kıyafetlerde oldukça dikkat çekici ve şık görünümleri ile izleyenlerin dikkatini çekiyor. Kaçak Gelinler 11. bölümde Şebnem sarı mini kloş eteği ile desenli büstiyer kombinliyor ve bu kombinde giydiği büstiyerini daha Arda’nın Şebnem’i isteme töreninde beyaz eteğin üzerine giydiği büstiyeri gibi görünüyor. Bu durumda büstiyer giyebilecek cesarete ve vücuda sahip olanlardansanız sizlerde böyle bir büstiyer ile şık ve farklı kombinler yapabilirsiniz.

Kaçak Gelinler 11. bölümde Kainat’ın yeşil bluzu ve Almila’nın mor etek ve sarı bluz ile yaptığı kombini oldukça şık görünüyor. Bununla beraber Selim’in kıyafetleri de ilgi çekiyor. Sizlerde 11. bölüm Kaçak Gelinler kıyafetlerini ve markalarını yazımızda okuyabilirsiniz.

Kaçak Gelinler 11.Bölüm Kıyafet Markaları:

Kaçak Gelinler 11. bölümde Şebnem’in giydiği çiçek desenli büstiyeri ve sarı eteği H&M. Şebnem’in giydiği beyaz ayakkabıları Topshop.

Kaçak Gelinler 11. bölümde Şebnem’in spor yaparken giydiği siyah taytı ve mürdüm rengi büstiyeri Nike.

Kaçak Gelinler 11. bölümde Şebnem’in mavi gri crop top bluzu Topshop, Şebnem’in üçgen küpeleri Urban Queen tasarımı.

Kaçak Gelinler 11. bölümde Almila’nın giydiği mavi uzun yırtmaçlı elbisesi Topshop ve elbise ile taktığı kolyesi Urban Queen tasarımı.

Kaçak Gelinler 11. bölümde Almila’nın giydiği desenli elbisesi Dıdım.

Kaçak Gelinler 11. bölümde Almila’nın Şebnem’in düğününde giydiği bej rengi boyuna kırmızı detayları bulunan elbisesi  Homestore.

Kaçak Gelinler 11. bölümde Seniha’nın giydiği siyah uzun elbisesi Explosion.

Kaçak Gelinler 11. bölümde Seniha’nın giydiği mor elbisesi Toupy Paris.

Kaçak Gelinler 11. bölümde Kainat’ın giydiği omuz dekolteli ekru bluzu Oxxo.

Kaçak Gelinler 11. bölümde Kainat’ın giydiği kırmızı elbisesi Emily’s marka.

11. Bölüm Kaçak Gelinler Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.