Jenny Packham Gece Elbiseleri

Bayanların davetlerde ve organizasyonlarda tercih ettikleri kıyafetlerin başında gece elbiseleri yani abiye elbiseler gelmektedir. Bunun farkında olan pek çok ünlü modacı koleksiyonlarında gece elbiselerine geniş bir yer vermektedir.

Ünlü modacı Jenny Packham bayanlar için hazırladığı birbirinden şık gece elbiseleri ile bayanların beğenisini kazanmaya devam ediyor.Pek çok ünlü ismin kırmızı halı törenlerinde de tercih ettikleri modellere imza atan modacı ,başarısını bu koleksiyonda da devam ettiriyor.

 

Jenny Packham gece elbisesi

Jenny Packham gece elbisesi

 

Pek çok değişik model hazırlayan moda tasarımcısı Jenny Packham ,abiye elbiselerde ışıltıları,pulları ve şifonu kullanıyor.Modellerde ise uzun ve kısa modeller bulunuyor.Yırtmaçlar,sırt dekolteleri ve göğüs dekolteleri dikkat çekiyor.

Jenny Packham’ın hazırladığı gece elbiselerinde genel olarak gri ve tonları kullanılırken,siyah ,beyaz,sarı ve turuncu da dikkat çeken renkler arasında yer alıyor.

Sizlerle ünlü modacı Jenny Packham tarafından özel geceler için hazırlanan gece elbisesi modellerini galerimizde paylaşıyorum.Sizler de bu modellerden fikir alarak gece elbisenize karar verebilirsiniz.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.