Ivana Sert


Bugün Ne Giysem ivana sert kıyafetleri,ivana sert elbiseleri,ivana sert resimleri,ivana’nın en güzel kıyafetleri ,ivana sert’in en şık halleri,ivana sert’in resimlerini görmelisiniz.

Bugün Ne Giysem yarışmasının jüri üyelerinden moda ikonu sayılan İvana Sert hazırladığı koleksiyonlar ve üzerinde zerafetle taşıdığı kombinler ile pek çok kişiyi kendine hayran bırakıyor.İvana Sert sadece kıyafetleri değil ayakkabıları,saçları ve makyajı ile de şıklığın simgesi halinde bir bayan.

 

Bugün Ne Giysem İvana Sert resimleri

Bugün Ne Giysem İvana Sert resimleri

 

İvana Sert giydiği kıyafetlere ayrı bir hava verirken ,yarışmacıları da  yaptığı doğru eleştiriler ile yünlendiriyor.Pek çok bayanın stilinden ilham aldığı İvana Sert stil ikonu olmayı hak ediyor.

Bugün Ne Giysem yarışmasının geçen yıl ki gala gecesinde jüri üyeliğinin yanında gala gecesinin açılışında dans şov ile olumlu ve olumsuz pek çok eleştiri aldı; bir de geçen sene ki gala da  hazırladığı mayo ve bikini defilesi ile podyumda olan İvana Set bu sene ki  gala da ne yapacak merakla bekliyoruz.

İvana Sert’in giydiği kıyafetleri beğeniyorsanız ve stilinden hoşlanıyorsanız sizin için İvana Sert resimlerini galerimizde bir araya topladım.Sizler bu resimlerden yararlanarak stilinizi belirleyebilirsiniz.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.