İntikam Yağmur’un Gelinliği


İntikam dizisinde heyecan son hızı ile sürerken Beren Saat dizi için gelinlik giydi. Önceki gün Kanlıca’da çekilen yeni tanıtım filmi için dizide Yağmur karakterini canlandıran Beren Saat, gelinlik giydi. Sytlingini Hafize ve Seda Çeliktürk’ün yaptığı çekimde  Beren Saat Vakko Wedding 2014 kış koleksiyonunda yer alan Vera Weng imzalı exclusive gelinlik modelini giyen güzel oyuncu gelinlik içinde çok şık ve güzel görünüyor.

Gelinlik ile tanıtım çekimleri tüm gün süren çekimlerde başarılı ve güzel oyuncu Beren Saat’ın giydiği Vera Weng imzalı gelinlik ipek dantel üzerine Swarovski taş süslemeli , straplez model ile Beren Saat gözleri kamaştırdı. İntikam dizisinde Yağmur gelinlik çiçeği olarak siyah gül tercih edilmiş.

Babasının intikamını almak için yola çıkan Yağmur hiç beklemediği bir anda annesi ile karşılaştı. Bu sürpriz gelişme Yağmur’un intikam planlarında ne gibi değişikliklere yol açacak ve gelinlik giyen Yağmur neyin peşinde? Yağmur kiminle evlenecek? Yağmur planları gereği mi evleniyor? Yoksa gerçek bir evlilik mi yapıyor ? Tüm bu soruların  cevaplarını ilerleyen bölümlerde görecekse de Yağmur düğününde vurulacak, gelişmeleri ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız.Şimdi galerimizde sizlerle Yağmur’un gelinliğini ve Revenge dizisinde ki Emily’nin gelinliğini paylaşıyorum.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.