İntikam Derin’in Gelinliği

İntikam dizisinde giyilen gelinlik.

İntikam’da Derin’in giydiği gelinlik.

Derin Çelik gelinliği.

Rüzgar ve Derin’in düğün resimleri.

Derin ve Rüzgar’ın nikahları.

İntikam dizisi heyecanlı olayların yaşandığı entrikalarla dolu bir dizi olarak pek çok kişinin perşembe akşamları ekran başına toplandığı bir dizi. Özellikle dizinin konusu ve oyuncu kadrosu diziyi daha çok izlenir kılıyor. Başrollerini  Beren Saat( Yağmur), Mert Fırat (Emre), Engin Hepileri ( Hakan ), Ali Yücesoy (Ali) ve Arzu Gamze Kılınç‘ın (Şahika)  paylaştığı dizide pek çok başarılı oyuncu yer alıyor. bunlardan bir tanesi de Derin Çelik karekterini canlandıran Başak Daşman .

Başak Daşman dizide Derin karekterini canlandırıyor ve İntikam dizisinin 32. bölümünde Rüzgarla nikah yaparak Yolcu kafede evleniyorlar. Dizinin konusu kadar kıyafetleri de ilgi ile takip edilirken, Derin’in düğün için giydiği gelinlik ise genç kızların hayallerini süsleyen bir modeldi. Derin tek omuz tül detaylı kabarık etekli ışıltılı bir gelinlik giydi. Derin’in gelinliğinin eteğinde aralarda çiçekler bulunuyor.Duvağı ile bütün oluşturan gelinlik Derin’e çok yakışmıştı. Derin saçlarını ortadan ayırarak açık bırakmıştı ve tüm bunları doğal bir makyaj ve şık bir gelin buketi ile tamamlamıştı.

Derin ve Rüzgar’ın nikahını sade bir davetli topluluğunun eşliğinde gerçekleşti .Barış. Cemre, Yağmur, Hakan,Dicle ,Dicle’nin babası ve Derin ile Rüzgar’ın bebeğinin bulunduğu küçük bir tören ile yapılan düğünde davetlilerden Yağmur hariç herkes mutlu görünüyordu. Sizlerde Derin ‘in gelinliği ile ilgili ayrıntıları merak ediyorsanız galerimize bakmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.