İnci 2012 – 2013 Sonbahar / Kış Koleksiyonu


Sezonda bayanlar özellikle soğuk havalarda ayaklarını soğuktan korumak için çizmeleri ve botları tercih ederlerken zaman zaman ayakkabıları da tercih edebiliyorlar.Biz bayanlar ayakkabılarda şıklık katar rahatlık ve konfor da isteriz.İnci markasının ayakkabıları şıklığı ve konforu bir arada sunuyor.

İnci markasının sezon için hazırladığı koleksiyonda uzun çizmelerden kısa botlara ;topuklu ayakkabılardan düz model ayakkabılara ve loofer model ayakkabılara pek çok model koleksiyonda yer alıyor.

Özellikle topuklu bot ve çizme modelleri ile bayanların gönlünü çalan markanın tüm modelleri ise ayakkabı tutkunu bayanları cezbediyor.Aynı zamanda şıklıklarını düz model botlarla ve çizmelerle tamamlamak isteyen bayanlar için hazırlanan modeller ise mükemmel görünüyor.

 

İnci 2012-2013 koleksiyonu

 

İnci ayakkabılarda siyah,gri,kahve,bordo,vizon ve kırmızı renkleri görüyoruz.Tokalar,fermuarlar ve kürkler dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor.Şık çizmelerle kombinleyeceğiniz kıyafetlerinizle çekici ve şık bir görünüm kazanacaksınız.Botlarla yapacağınız kombinler ile farklı ve güzel bir kombin oluşturacaksınız.Ayakkabı ve babetlerle zarif görüneceksiniz.

Sizlerle galerimizde İnci’nin sonbahar – kış sezonu için hazırladığı koleksiyonu paylaşıyorum.Sizlerde İnci ayakkabı,bot,babet ve çizme modellerini beğeniyorsanız sezonun modelleri ile ilgili bu resimler sizlere fikir vereceklerdir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.