İnadına Aşk 15. Bölüm Kıyafetleri

İnadına Aşk 15. bölüm dizi kıyafetleri

İnadına Aşk 15. bölüm dizi kıyafetleri

İnadına Aşk dizisinde Aşklar ve aşıklar arasında olaylar son hızla değişip gelişirken dizi kıyafetleri her hafta olduğu gibi bu hafta da dikkatlerden kaçmıyor. Defne etek bluz kombinleri, yeşim tulum modelleri,Leyla elbise ve şort kombinleri, ezgi bluz ve pantolonları kadar Yalın tişört, gömlek ve pantolonları,Çınar ceket,pantolon ve gömlekleri beğenileri toplayan İnadına Aşk kıyafetleri arasında yer alıyor.

 

İnadına Aşk 15. bölüm kıyafetleri  ve takıları bu hafta şık modellerle bizleri bekliyor. Defne kıyafetleri kadar ayakkabı, çanta,ayakkabı  ve takı modelleri ile de beğenileri toplamaya devam ediyor. Pek çok genç hanımın stilinden etkilendiği Defne uçuş uçuş eteklerini şık bluzlarla kombinlerken ayakkabı olarak botları ya da bootieleri tercih ediyor.

 

İnadına Aşk dizi kıyafetleri arasında tarzı ile fark oluşturan yeşim ise şık tulum ya da elbise modelleri kadar büstiyer, bluz  ve gömleklerini şık etek ,şort ya da pantolonlarla kombinliyor ve sezona uygun deri ceketlerden birini  15. bölümde Yeşim’in de giydiğini görünüyoruz. İnadına Aşk 15. bölüm kıyafetleri ve markaları merak edenleri galerimizde bekliyor.

İnadına Aşk 8 Ekim 15. Bölüm Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.