İnadına Aşk 13. Bölüm Kıyafetleri


İnadına Aşk 13.bölüm dizi kıyafetleri

İnadına Aşk 13.bölüm dizi kıyafetleri

İnadına Aşk dizisi 12. bölüm sonunda Çınar bir yanlış anlamaya maruz kalmıştı, bakalım İnadına Aşk 13. bölümde bu durum nasıl çözülecek ve Çınar ile Yeşim nasıl nişanlanacak? Karakız’ımız Yeşim ile Çakır Gözlü oğlumuz Çınar’ın nişanı ile birlikte şık kıyafetler bizleri bekliyor. İnadına Aşk kıyafetleri dizi kıyafetleri arasında ilk sıralarda ki yerini koruyor.

 

İnadına Aşk 13. bölüm kıyafetleri arasında Yeşim kıyafetleri çok beğenilecek.Yeşim nişan için giydiği boyundan bağlı arkası uzun bluz ve uzun  mor kuyruklu  etek kombininde iri küpeler kullanıyor ve topuz saçları ile çok şık görünüyor. Yeşim ile nişanlanan Çınar ise siyah takımı ve beyaz gömleği ile cool bir görüntü sergiliyor.

İnadına Aşk Defne kıyafetleri her hafta olduğu gibi bu hafta da beğenilen kıyafetlerle karşımızda. Defne Yeşim  ve Çınar’ın nişanı için açık yeşil mini bir elbise tercih ediyor. Defne bir diğer kıyafette ise mavi uzun kollu gömlek, içine beyaz bluz ve çiçekli pantolon tercih ederek sezonun trendlerini yansıtıyor.

 

İnadına Aşk kıyafetleri erkek modasına yön veren Yalın kıyafetleri ve Deniz  kıyafetleri ile erkek dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Her zaman bakımlı ve şık görünen Deniz ve rahat görünümü ile dikkat çeken Yalın genç beyler tarafından yakından izleniyorlar.

 

İnadına Aşk kıyafetlerinde Leyla kıyafetleri ve Ezgi kıyafetleri de beğenilen dizi kıyafetleri arasında Leyla nişan için yeşil eteği fırfırlı bir elbise tercih ederken, Ezgi siyah düz basic kesim bir elbise ile şık ve zarif görünüyor. Sizlerde İnadına Aşk 13. bölüm kıyafetleri ve nişan elbiseleri ile ilgili detayları merak ediyorsanız galerimizi gezmelisiniz.

İnadına Aşk 24 Eylül 13. Bölüm Kıyafetleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.