İnadına Aşk 12. Bölüm Dizi Kıyafetleri


İnadına Aşk 12. bölüm kıyafetleri

İnadına Aşk 12. bölüm kıyafetleri

 

İnadına Aşk 12. bölümde oyuncularımız Trabzon’a gidecek. Bakalım Trabzon macerasında neler olacak? İnadına Aşk 12. bölüm kıyafetleri ise bakalım beğenilecek mi? Dizi modasına yön veren İnadına Aşk kıyafetleri her hafta olduğu gibi bu hafta da sizlerle buluşmaya devam ediyor.

 

İnadına Aşk 12. bölüm kıyafetleri arasında Defne sarı pantolon ve kot gömlek kombini ile çok beğenilirken;Defne askılı, çiçekli etek ve siyah bluz kombini ile de trend bir görünüm kazanacak.

 

İnadına Aşk kıyafetleri arasında Yeşim kıyafetleri de dikkat çekmeye devam ediyor. Yeşim  salaş, desenli ,uzun elbisesini kırmızı hırka ve şık bir bileklik ile tamamlıyor. Yeşim’in bir diğer elbisesi ise siyah gri yaka kısmı tül detaylı çok şık bir model.

 

İnadına Aşk dizi kıyafetleri arasında yer alan Yalın kıyafetleri ise erkek modasına yön veriyor. Sezonda pek çok genç bey Yalın gibi rahat ve bol tişört ve gömlekleri tercih ediyor.

 

İnadına Aşk Ezgi kıyafetleri arasında Ezgi’nin tango sırasında giydiği kırmızı kıyafeti çok dikkat çekti ve beğenildi. Büstiyer etek takımı şeklindeki kırmızı kıyafet Ezgiye çok yakışmıştı.Sizlerde İnadına Aşk 12. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detaylar için galerimizi gezmelisiniz.

 

İnadına Aşk 17 Eylül 12. Bölüm Kıyafet Galerisi:

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.