İlkbahar Yaz Ayakkabı Modası 2013


2013 yılının ilkbahar yaz ayakkabı modası ilginizi çekecek modellere sahip.Ünlü markaların birbirinden şık modellerini sizlerle paylaşıyorum.

İlkbahar-Yaz sezonunda en fazla ön plana çıkan isim Giuseppe Zanotti. Altın renkli metaller ile buluşturduğu tüm modelleri çok  kadınsı ve şık görünüyor.  Giuseppe Zanotti ‘nin yeni koleksiyonun tümü şık ve zarişf görünsede ayakkabılar uzun süre giydiğinizde ayaklarınızı rahatsız edebilirler.

Sergio Rossi oğlu  Gianvito Rossi en az babası kadar başarılı olan bir tasarımcı. Dolgu topuk ayakkabı modeli oldukça hoş görünüyor olsa da ince topuklu ayakkabı modeli çok şık duruyor.

 
Giuseppe Zanotti ayakkabılar

Giuseppe Zanotti ayakkabılar

 

Jimmy Choo  yaz için süper ayakkabı modelleri tasarlamış.Renkliipleri olan gümüş rengi ayakkabısı derin yırtmaçlı maksi bir elbiseyle giyildiğinde oldukça dikkat çekici olacaktır.Metal görünümlü botiie modeli andıran ayakkabıyı kalem etklerle tercih edebilirsiniz.En çok tercih edebileceğiniz model ise her zaman rahatlıkla kullanabileceğiniz minik zımba ve fiyonklu şık bir ayakkabı.

Narciso Rodriguez tasarımı ayakkabılar klas görünüm arayanlara hitap ediyor.

Pantolonlarla oldukça şık duracak ayakkabı modellerini  ise  Preen  tasarlamış.

Sergio Rossi tasarımlarında  farklı desen ve renkleri birleştirerek ortaya harika bir görünüm çıkarmış.

Pudra renk yaz aylarının vazgeçilmezi , her kıyafetinizle uyum sağlayacak modelde ayakkabıları ise Roger Vivier tasarlamış.

Tom Ford  sezona damgasını vuran tasarımcılardan.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.