İlişki Durumu Karışık 2. Bölüm Kıyafetleri

İlişki Durumu Karışık 2. bölüm dizi kıyafetleri

İlişki Durumu Karışık 2. bölüm dizi kıyafetleri

Show Tv’nin Cumartesi akşamları ekrana gelen ve sevilen yaz sezonu dizilerinden birisi olan İlişki Durumu Karışık dizisi başarılı oyuncu kadrosu ,konusu  kadar dizi kıyafetleri ile de beğenileri topluyor.İlişki Durumu Karışık 2. bölüm kıyafetleri ise büyük dikkat çekti.

İlişki Durumu Karışık 2. bölüm dizi kıyafetleri arasında Ayşegül kıyafetleri büyük beğeni topladı. Özellikle Ayşegül gelinlik modeli sezonda evlenecek genç hanımlara ilham verdi.Sezonun trendi düşük kol ,dantel detaylı ,düz model gelinliğini şık bir topuz ve naturel makyaj ile tamamlayan Ayşegül gelin çiçeği olarak renkli bir buket tercih etti.

İlişki Durumu Karışık Ayşegül kıyafetleri arasında sezonun trendi desenli uçuş uçuş elbiseler, renkli tarz bluzlar ve rahat kombinler yer alıyor ve hanımların beğenisini kazanmaya devam ediyor.

İlişki Durumu Karışık 2. bölüm Elif kıyafetleri de beğenilen dizi kıyafetleri arasında yer aldı.Elif straplez mavi elbisesi ile çok hoş ve zarif görünüyor.İlişki Durumu Karışık Elif’in çizgili beyaz bluz modeli Elif’e çok yakışmıştı. Elif bluz markası merak edenler için galerimizde.

İlişki Durumu Karışık 2. bölüm kıyafetleri gelinlik ile olduğu kadar yakışıklı oyuncu Berk Oktay’ın canlandırdığı can damatlığı ile de beğenildi. Cam beyaz ceket,siyah pantolon ve beyaz gömlekten oluşan smokin damatlık modeli ile çok beğenildi.İlişki Durumu Karışık 2. bölüm kıyafteleri ve markaları merak edenler için galerimizde.

11 Temmuz İlişki Durumu Karışık Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.