Hürrem Sultan Yeni Sezon Kıyafetleri


Merak ve ilgi ile izlenen dizi Muhteşem Yüzyıl’ın en sevilen ve beğenilen oyuncusu Hürrem Sultan’ın takıları,saçı,saçına taktığı aksesuarlar ve kıyafetleri ile tüm beğenileri toplamaya devam ediyor.Değişik modellerde saçları ile harika görünen güzel oyuncu giydiği kıyafetlerle de gözleri kamaştırmaya devam ediyor.Özellikle yeni sezon bölümlerinde güzel oyucu daha ihtişamlı ve güzel görünüyor.

Mor,yeşil ve kırmızı rengi tercih eden Hürrem Sultan ,gerçek hayatta da erguvan rengin tutkunu bir kadınmış.Dizide ki kıyafetleri aynı renk baş örtüleri ile tamamlayan Hürrem saçına taktığı gösterişli aksesuarlar ile muhteşem bir görünüme kavuşuyor.

Hürrem Sultan

Hürrem Sultan Stilinden etkileniyor ve beğeniyorsanız davet ya da özel organizasyonlarda Hürrem Sultan kıyafetlerini değişik şekillerde yorumlayarak giyinebilirsiniz.özellikle kına gecelerinde gelin adayları kınalık olarak tercih edilebilir.

Ayrıca saç aksesuarlarını abiye kıyafetlerinizi tamamlama da kullanabilirsiniz.Osmanlı takılarından hoşlananlar ise Hürrem Sultan’ın takılarından ilham alarak takı seçimlerini yapabilirler.

Hepimizin beğeni ve takdirini kazanan Hürrem Sultan’ın kıyafetleri,takıları ve saç aksesuarlarından oluşan resimleri galerimizde topladım.Sizler bu resimlere bakarak değişik kombinler oluşturarak şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

1 Cevap

  1. mehsa dedi ki:

    shahane gercekten.cok sevdim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.