Hürrem Sultan Vahide Gördüm Taç Modelleri

Haseki Hürrem Sultan

Haseki Hürrem Sultan

Muhteşem Yüzyıl beklentileri karşılayan bir sezon açılış bölümü ile Star TV ekranlarında start verdi.Yeni Hürrem Sultan Vahide Gördüm olarak sezon finali yapan dizide akıllarda Vahide Gördüm ile dizinin nasıl olacağı konusu idi. Pek çok dizi izleyicisi Meryem Uzerli ‘den sonra Vahide Gördüm ile dizinin heyecanını kaybedeceğini düşünürken yayınlanan 104. bölümünde tansiyon hiç düşmedi.Vahide Gördüm ise görüntüsü ile iyi bir oyunculuk sergilerken beni asıl rahatsız eden sesinin tonu idi.Ben yaşanan ve olaylardan ve Hürrem Sultan’ın çektiği acılardan sonra daha güçlü bir ses ile Hürrem Sultan karekterini oynamasını beklerdim.Sadece ben değil sosyal medyadan paylaşılan yorumlarda aynı beklentinin olduğunu  gösteriyor ve izleyici Hürrem Sultan’ın güçlü bir sesi olmalı diyor.

Ekranlara son sezon yani Son Dem denilen final  sezonun ilk bölümü ile gelen Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan’ın kıyafet ve mücevherleri göz doldurdu. Özellikle Hürrem Sultan’ın taçları dikkatleri çekti.

Sizlerde final sezonun ilk bölümünde Hürrem Sultan tarafından takılan birbirinden gösteriliş ve çarpıcı modelleri bulunan taç modellerini daha yakından incelemek isterseniz galerimize göz atmalısınız.

Hürrem Sultan  Taç Modelleri Foto Galeri:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.