Helenistik Gelinlik Modelleri

Gelin adayları düğünlerinde farklı ve değişik bir gelin olmak ve daha özgür ,romantik ve farklı görünmek için sezonun trendi olan helinistik model gelinlikleri tercih edebilirler.

Helinistik gelinliklerde  romantik işlemeler,danteller dikkat çekiyor.Renkli aksesuarlarla farklı bir havaya bürünen helinistik gelinlik modellerinde saçlarda gelinlikler kadar kendine özgü ve rahat oluyor.

 

Helenistik dönem gelinlik örneği

Helenistik dönem gelinlik örneği

 

Helinistik gelinliklerle girdiğiniz düğünde davetliler adeta antik çağlara gelmişler gibi hissedebilecekleri gibi ,sezonun modasına uyarlanmış helinistik gelinlik modelleri ise modern bir görünüm elde edebilirsiniz.

Helinistik gelinliklerde omuzlarda farklı aksesuarlarla değişik görünümler elde edilebiliyor.Aynı zamanda belinde kemer olan gelinliklerde farklı ve şık görünüyor.Sırt dekolteli,dantel detaylı ve bol işlemeli gelinliklerde dikkatleri çekiyor.

Sezonun trendleri arasında yer alan helinistik modellerde hazırlanan gelinlik modellerini sizlerle galerimizde paylaşıyorum. Gelinlik modelinize karar vermeden resimleri incelemelisiniz.

 

Romantik dantellerle işlenmiş ve renkli aksesuarlarla da ayrı bir havaya bürünen gelinlik modellerine bayıldık. Saç modelleri de gelinlikler kadar rahat, özgür ve kendine özgü.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.