Hatırla Gönül 1. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Hatırla Gönül 1. bölüm kıyafetleri

Hatırla Gönül 1. bölüm kıyafetleri

Başrollerinde Gökçe Bahadır (Gönül ), Engin Öztürk (Yusuf) ve Onur Saylak (Tekin)2ın oynadığı , Most Production’un yapımcılığını yaptığı Hatırla Gönül dizisi yeni sezonun başarılı yapımlarından birisi gibi görünüyor. Yönetmen koltuğunda başarılı yönetmen Gül Oğuz otururken senaryoyu Deniz Yeşilgün ve Esra Çetek kaleme alıyorlar. Oyuncu kadrosunda ise ; Özcan Tekdermir,Selen Öztürk,Turgay Kantürk,Cahit Gök,Tuğrul Tülek,Biğkem Karavuş,Ezgi Tombul,Berrin Şeker Civil,Süleyman Felek Nedim Suri,Lila Gürmen ve Ali İpingibi başarılı oyuncular bulunan Hatırla Gönül konusu ve oyuncu kadrosu ile beğenileri toplarken dizi kıyafetleri de dikkatleri çekti.

Hatırla Gönül 1. bölüm kıyafetleri arasında özellikle Gönül gelinlik modeli çok beğenildi.Gönül kabarık etek,straplez ,dantel detaylı gelinlik ile sezonda evlenecek pek çok kişiye fikir verdi.Gönül kıyafetleri ilk bölüm ile birlikte büyük beğeni topladı.

Hatırla Gönül kıyafetleri ve markaları dizi ile birlikte yazılarımızda sizlerle buluşurken siz dizi modası takipçileri için Hatırla Gönül 1. bölüm kıyafetleri ve markaları araştırarak galerimizde bir araya getirdik.

Hatırla Gönül 1. Bölüm Kıyafet Markaları:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.