Güzel Köylü Final Kıyafetleri


Güzel Köylü 52. bölüm final kıyafetleri

Güzel Köylü 52. bölüm final kıyafetleri

Güzel Köylü 52. bölüm ile bizlere veda ederek final yapıyor. Güzel Köylü final bölümünde Gül ve Cemal’in  aşklarını artık rahat ve sonsuz olarak  yaşayacaklarını gösteriyor.

Güzel Köylü dizisinde Rus kadın ve çocuğunun, Kaan’ın komplosu olduğu anlaşıldıktan sonra, Kaan için köydeki günler sona erer.Yaptığı bu hatanın dönüşü yoktur ve zordaki  bu kadına ve çocuğuna bundan sonra Güzel Köylüler bakacaktır.

Güzel Köylü dizisinde Kamuran ise yaptığı bir hata sonucu Kaan tarafından terk edilir ve bunun üzerine Yusuf,  küplere biner. Üstelik Sultan Ana son olaylardan sonra tüm mallarını Hüsnü ve Cemal’e bırakmıştır.Çaresiz kalan Yusuf Kamuran’ı Konya’ya gelin verir. Kaan ise sessiz sedasız köyü terk eder.Hem Kamuran, hem de Kaan’dan kurtulan Gül ve Cemal, hak ettikleri gibi sonsuz aşka yelken açarlar.

Güzel Köylü final bölümü olayları kadar kıyafetleri ile de beğenileri toplayacaktır. Güzel Köylü 52. bölüm final kıyafetleri arasında Gül’ün yarım kol , uzun yeşil elbisesi ve uzun kolyesi çok şık görünüyor. Ayrıca Gül’ün sezonun trendlerini yansıtan beyaz bluz ve şort kombini de çok beğenilecektir.

Güzel Köylü final kıyafetleri arasında Gül kıyafetleri kadar Cemal kıyafetleri de beğenileri topluyor. Cemal her zaman ki stilini yansıtan tişört – gömlek kombinleri ile beğenileri toplayacak. Güzel Köylü final kıyafetleri sizlerle galerimizde buluşuyor.

Güzel Köylü 17 Haziran Final Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.