Güzel Köylü 40. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Güzel Köylü 40. bölüm dizi kıyafetleri Gül ve Cemal

Güzel Köylü 40. bölüm dizi kıyafetleri Gül ve Cemal

Sultan Ana’nın eski yavuklusu Firat’ın köye gelişi herkes için süpriz olur. Firat, Sultanana ile ilgili bildiği gerçekler yüzünden Sultanana’ya istediklerini yaptırmaktadır. Bu durum Nihal ve Sude’yi rahatsız eder, Gül’den yardım isterler. Ancak Sultan Ana Gül ve Cemal’e hala tavırlıdır. Bu tavır Firat tarafından da desteklenince Gül neye uğradığını şaşırır.Güzel Köylü 40. bölüm süprizleri devam eder.

Tüm bunlarla birlikte Güzel Köylü 40. bölümde Kamuran, Gül ve Cemal’in evlendiğini öğrenir ve ortalığı birbirine katar. Firat da bu olayı dinleyip, Kamuran’a hak verip de Gül ve Cemal’in boşanması gerektiğini savununca, Cemal çareyi Niyazi’ye anons yaptırmakta bulur. Niyazi, Gül ve Cemal’in evlendiğini tüm köye anons edince Kaan fenalık geçirir ve hastanelik olur. Ancak hastanede kendine gelen Kaan’ın Gül ve Cemal için beklenmedik planları vardır.

Güzel Köylü dizisinde olaylar hızla gelişirken dizide giyilen kıyafetlerde herkesin ilgisini çekmeye devam ediyor. Güzel Köylü 40. bölüm kıyafetleri merak edenler için yazımızda sizlerle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.