Güzel Köylü 23. Bölüm Kıyafetleri


Güzel Köylü 23. bölüm Gül ve Cemal

Güzel Köylü 23. bölüm Gül ve Cemal

Güzel Köylü dizisi 23. bölümde   Hilal’in düğünde verdiği cevap ortalığın karışmasına neden olurken,Niyazi’nin evinde bir kız olduğunu öğrenen Sultan Ana ise fena kızacak bu kız meselesi Gül ile Cemal arasında da sorun olacak.

Güzel Köylü dizi kıyafetleri her hafta beğenileri toplamaya devam ediyor.Özellikle Gül’ün giydiği kıyafetler dikkat çekerken;Gül dışında Nihal ve Sude kıyafetleri kadar Kamuran’ın giydiği kırmızı elbise ve palto da beğenileri topladı.

Güzel Köylü 23. bölüm kıyafetleri arasında özellikle Gül’ün siyah pantolon ve pembe/somon kazak,siyah kaban ve botlarla yaptığı kombin ve Cemal’in desenli siyah kazak ve kot ceket kombini beğenildi.Sizlerde Güzel Köylü 23. bölüm kıyafetlerini merak ediyorsanız yazımızı okumalı ve  resimleri incelemelisiniz.

 

23. Bölüm Güzel Köylü Kıyafetleri:

Güzel Köylü 23. bölüm Hilal'in gelinliği Güzel Köylü 23. bölüm Kamuran'ın kırmızı elbisesi,kırmızı kabanı Güzel Köylü 23. bölüm Cemal'in desenli siyah kazağı ve kot ceketi,Gül'ün siyah kabanı Güzel Köylü 23. bölüm Cemal'in desenli siyah kazağı , kot ceketi ve Gül'ün siyah  pantolonu ,somon kazağı ve desenli atkısı Güzel Köylü 23. bölüm Gül'ün beyaz kabanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.