Güzel Köylü 13 Mayıs 47. Bölüm Kıyafetleri


Güzel Köylü 47. bölüm kıyafetleri

Güzel Köylü 47. bölüm kıyafetleri

Güzel Köylü 47. bölümde düğün var ,Gül ve Cemal düğün yapıyorlar ve Gül daha önce evlenirken giydiği gelinliği ,Cemal ise aynı damatlığı giyiyor.Gizem Karaca ‘nın canlandırdığı Gül gelinliği genç kızların sıklıkla tercih ettiği şık bir model olan önü kısa arkası uzun gelinlik ve Berk Cankat’ın canlandırdığı Cemal ise beyaz ceketli smokin damatlığı tercih etti.

Güzel Köylü Gül gelinliği daha önceden de hatırlayacağınız gibi straplez, önü mini arkası uzun kuyruklu olan taş ve dantel işlemeli gelinliği çok güzel görünüyordu. Gül’ün gelinliğinin arkasında iki tane büyük fiyonk detayı bulunurken Gül bu kez gelin saçı olarak yan tarafta toplanmış saçları tercih ederken gelin ayakkabısı olarak beyaz babet giyiyor.Gelinliği inci kolye ve küpe ile tamamlayan Gül her zaman ki gibi doğal makyajı tercih ediyor. Cemal damatlık olarak siyah pantolon  ve beyaz gömlek takımı ile beğenileri topluyor. Cemal’in damatlığında ceketi ise beyaz renk .

Güzel Köylü Gül gelinliği galerimizde sizlerle buluşmaya devam ediyor. Sizlerde  Güzel Köylü Gül gelinlik modelini yakından incelemek için galerimizi ziyaret etmelisiniz. Ayrıca sadece Gül gelinliğini değil Cemal damatlığını da galerimizde inceleyebilirsiniz.Ayrıca Güzel Köylü 47. bölüm kıyafetleri de galerimizde sizleri bekliyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.