Güzel Köylü 13. Bölüm Kıyafetleri


Güzel Köylü 13. bölüm Gül'ün pembe  elbise kombini

Güzel Köylü 13. bölüm Gül’ün pembe elbise kombini

Güzel Köylü dizisi tüm heyecanı ile sürerken her hafta dizide giyilen kıyafetlerde merakla bekleniyor. Dizi modasının takipçileri tarafından ilgi ile takip edilen Güzel Köylü kıyafetleri 13. bölümde de ilgileri çekti.

Güzel Köylü dizi kıyafetlerinde özellikle Gül’ün kombinleri ve kıyafetleri merak ve ilgi oluşturuyor. Gülsüm’ün rahat ama şık kıyafetleri dizide en çok takip edilen kıyafetler arasında yer alırken Güzel Köylü Nihal kıyafetleri de beğenileri topluyor. Tabi ki erkek kahramanlarımız Cemal ve Kaan gömlekleri de beğenileri kazanıyor.

Güzel Köylü 13. bölümde pek çok farklı kıyafetle kombin oluştururken şıklığı ve her zaman ki gibi konforundan ödün vermeden şıklığını sağlaması beğenileri topladı. Sizlerde Güzel Köylü 13. bölüm kıyafetleri ve markalarını beğeniyorsanız yazımızı okumalısınız.

Güzel Köylü 13. Bölüm Kıyafet Markaları:

Güzel Köylü 13. bölümde Gül’ün giydiği uzun desenli elbisesi Nur Charmi ,Gül’ün bu elbise ile taktığı takıları 3C ve Gül’ün sandaletleri Erbil Süel.

Güzel Köylü 13. bölümde Gül’ün giydiği mini , işlemeli, pembe elbisesi Özge Öztürk Tasarımı Melsa, Gül’ün takıları 3C ,Gül’ün pembe terlikleri Crocs.

Güzel Köylü 13. bölümde Nihal’in giydiği ekru elbise adL.

Güzel Köylü 13. bölümde cemal’in giydiği kareli gömleği Mavi.

13. Bölüm Güzel Köylü Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.