Güzel Köylü 11. Bölüm Kıyafetleri


Güzel Köylü 11. bölüm Gül

Güzel Köylü 11. bölüm Gül

Güzel Köylü eğlenceli konusu, gerçekten herkesin beğendiği güzel köyü ile ve kıyafetleri ile izleyenlerin beğenisini kazanıyor. Dizi modasının takipçileri Güzel Köylü kıyafetlerini yakından takip ediyor.

Güzel Köylü 11. bölüm Gizem Karaca kıyafetleri de büyük ilgi çekiyor. Güzel köylü 10. bölüm’de giydiği kombinler ve 11. bölümde giydiği kombinler oldukça şık ve dikkat çekici. Şıklık ve rahatlığı buluşturan Gül kıyafetleri beğenileri topluyor.

Güzel Köylü dizisi Gülsüm kıyafetleri kadar Nihal kıyafetleri, Sude kıyafetleri , Cemal’in gömlekleri ve Kaan’ın kıyafetleri de dikkat çekiyor. Sizlerde Güzel Köylü 11. bölüm kıyafetlerini merak ediyorsanız galerimizi ziyaret etmelisiniz. Güzel Köylü 11. bölüm kıyafet markaları için ise yazımızı okumalısınız.

Güzel Köylü 11. Bölüm Kıyafet Markaları:

Güzel Köylü  11. bölümde Gül’ün giydiği beyaz işlemeli bluzu  adL ve bluzla giydiği turuncu eteği BsL Fashion, Gül’ün sandaletleri Erbil Süel, Gül’ün bileklikleri 3C.

Güzel Köylü  11. bölümde Gül’ün giydiği kareli gömleği Bsl Fashion, Gül’ün beyaz eteği adL, Gül’ün takıları 3c Takı ve Gül’ün mavi ayakkabıları Limoya.

Güzel Köylü  11. bölümde Gül’ün giydiği çizgili beli kanaviçe işlemeli elbisesi Melsa tasarımı, Gül’ün elbisesi ile giydiği gri simli ayakkabıları Limoya ve takıları 3C ve Depomoda.

Güzel Köylü  11. bölümde Nihal’in giydiği desenli tulumu Miss Poem.

11. Bölüm Güzel Köylü Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.