Güneşin Kızları Kıyafetleri


Güneşin Kızları kıyafetleri

Güneşin Kızları kıyafetleri

Başrollerini Emre Kınay ve Evrim Alasya’nın paylaştığı Güneşin Kızları dizisi ilk bölümü ile birlikte yaz sezonun en iddialı dizilerinden olduğunu kanıtladı ve izleyenlerden tam not aldı. Güneşin Kızları dizi kıyafetleri de dizinin konusu kadar dikkat çekti.

Güneşin Kızları tanıtım ve 1. bölüm kıyafetleri şık tasarımları, farklı ve elegan kombinleri ile birlikte yakından takip edilen dizi kıyafetleri arasında yer aldı. Dizide Sevilay karekterini canlandıran Funda İlhan kıyafetleri ile dikkat çekerken takıları ile göz kamaştırdı. Sevilay’ın kırmızı doğum günü elbisesi ve yeşil küpeleri tüm beğenileri topladı. Sizlerde Sevilay elbise markası ve takı markaları için galerimizi ziyaret etmelisiniz.

Güneşin Kızları Güneş kıyafetleri arasında özellikle dikkat çeken kıyafetler pantolon ve bluz kombileri oluyor.Güneş mavi bluz ve pantolon kombini en çok beğenilen dizi kıyafetleri arasında yer alırken Güneş mavi elbise ile çok güzel görünüyordu ve Güneş mor tanıtım elbisesi ve tüm kıyafet markalarını sizlerle galerimizde buluşturuyoruz.

Güneşin Kızları tanıtım kıyafetleri arasında Hande Erçel /Selin sarı elbisesi  genç hanımlar tarafından çok beğenildi.Hande Erçel sarı elbisesini beğenenler galerimizdeki resimleri incelemeliler.Ayrıca Rana /Meltem Gülenç bordo elbisesi ile de dikkat çeken tanıtım kıyafetleri arasında yer aldı.

Güneşin Kızları 1. bölüm ve tanıtım kıyafetleri arasında sadece hanımların değil bayların kıyafetleri de dikkat çekti.haluk takım elbiseleri, ceket, gömlek ve pantolon modelleri ve markaları ile yakından takip edilmeye başlandı.Tolga Sarıtaş /Ali tişört, gömlek ve ceketleri ile dikkat çeken bir diğer isim olarak yer aldı.Sizlerde Güneşin Kızları kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm bilgileri galerimizden öğrenebilirsiniz.

Güneşin Kızları Kıyafetleri ve Markaları:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.