Güneşin Kızları Dizisi 7.Bölüm Kıyafetleri


Güneşin Kızları 7. bölüm kıyafetleri

Güneşin Kızları 7. bölüm kıyafetleri

Güneşin Kızları 7. bölüm Selin ve Ali yakınlaşmasının yanında Savaş ve Nazlı yakınlaşmasına şahitlik edeceğiz. özellikle Selin, Nazlı ve Ali birleşerek Savaş’ı hastaneden kaçırınca işler karışacak. Bakalım Haluk sakinliğini koruyabilecek mi?Savaş ,Nazlı ,Selin ve Ali otururken Ali gitar çalarak Mazhar Alanson’un “Ah bu ben ” şarkısını söylüyor. Acaba Ali şarkıyı Selin için mi söylüyor? Tüm sorularımız cevapları ve yeni sorularla birlikte 30 Temmuz Perşembe akşamı Güneşin Kızları 7. bölümde bizleri bekliyor.

Güneşin Kızları dizisi kıyafetleri her hafta yayınlanan bölümlerde dikkatleri üzerine çekiyor ve dizi modasında en çok beğenilen dizilerden birisi olarak yer alıyor. hem erkek dizi kıyafetlerinde hem bayan dizi kıyafetlerinde Güneşin Kızları dizi kıyafetleri büyük beğeni topluyor.

Güneşin Kızları 7. bölüm Selin kıyafetleri yine en çok dikkat çekecek dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Pek çok genç hanımın yakından takip ettiği Selin kıyafetleri bu hafta da çok beğenilecek kombinlerle karşımızda. Selin şortlu kot salopetini ,askılı sarı tişört ve şık takılarla kombinliyor.

Güneşin Kızları 7. bölüm kıyafetleri arasında Güneş kıyafetleri çok beğenilecek. Güneş sarı tulum ile şık ve zarif görünürken ,Güneş mor bluz ve beyaz mor desenli bol pantolonu ile çok şık görünüyor.Güneş kıyafetlerini şık takılarla kombinleyerek zerafetine zerafet katıyor.

Güneşin Kızları kıyafetleri arasında her hafta olduğu gibi bu hafta da Ali kıyafetleri, Haluk kıyafetleri,Nazlı kıyafetleri,İnci kıyafetleri ve Rana kıyafetleri beğenileri toplarken Güneşin Kızları takıları da çok beğeniliyor. Güneşin Kızları 7. bölüm kıyafetleri ve markaları sizleri galerimizde bekliyor.

29 Temmuz Güneşin Kızları Kıyafetleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.