Güneşin Kızları Dizi Kıyafetleri


Güneşin Kızları dizisi kıyafetleri

Güneşin Kızları dizisi kıyafetleri

Güneşin Kızları dizisi Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak olan gençlik dizisi olarak izleyici ile buluşacak. Güneşin Kızları dizisi çekimleri İzmir ve İstanbul’da yapılıyor,izleyici ile buluşacak olan dizinin kıyafetleri de tanıtım fragmanları ile birlikte dikkat çekti.

Güneş’in Kızları dizi kıyafetleri arasında Güneş (Evrim Alasya) kıyafetleri özellikle dikkat çekiyor. Güneş kızları ile birlikte şıklıkları ile dikkat çekerken Haluk (Emre Kınay) kıyafetleri de dizi kıyafetleri arasında beğenilecektir.Ayrıca Güneş’in kızlarından Burcu Özberk (Nazlı) kıyafetleri spor ,rahat ve şık görünümleri ile genç hanımların şimdiden dikkatini çekti. Nazlı’nın ikizi olan Selin (Hande Erçel) kıyafetleri de beğenilen dizi kıyafetleri arasında yerini aldı.Özellikle sırt dekolteli kırmızı elbisesi ve çiçekli mini elbisesi merak edilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Üç kız kardeşin en küçükleri olan Peri kıyafetleri de yakından takip edilecektir.

Güneşin Kızları kıyafetleri sadece Güneş kıyafetleri ve kızların kıyafetleri ile değil erkek oyuncuların kıyafetleri ve Meltem Gülenç (Rana Mertoğlu) kıyafetleri ile de beğenileri toplayacak. Rana bordo dantel elbisesi ise şimdiden merak edildi.Güneşin Kızları kıyafetleri merak edenler ve yakından incelemek isteyenleri galerimizde bekliyor.

Güneşin Kızları Dizisi Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.