Güneşin Kızları 9.Bölüm Dizi Kıyafetleri


Güneşin Kızları 9. bölüm kıyafetleri

Güneşin Kızları 9. bölüm kıyafetleri

Güneşin Kızları 9. bölüm romantik sahneleri ile heyecanlı anlar yaşamamızı sağlarken Güneş’in Haluk ile ilgili karar verirken İzmir’e gitmesi evde şok etkisi yapacak. Güneş Haluk ile ilgili ne karar verecek ve kızlar Güneş’in kararında nasıl davranacaklar? Güneşin Kızları çok heyecanlı ve hareketli bir bölüm ile bizleri ekranlarda beklerken dizi kıyafetleri tüm detayları ile sizleri yazımızda bekliyor.

Güneşin Kızları 9. bölüm kıyafetleri tatilde olan Selin, Nazlı, Peri, Savaş ve Ali şıklığı ve Güneş elbiseleri, Rana kıyafetleri, Tuğçe kombinleri ve Haluk takımları ile göz kamaştırıyor.Güneşin Kızları Selin beyaz şort ve puanlı kırmızı gömleği ile çok hoş görünürken Nazlı stilinden ödün vermiyor ve rahat tişört ve şort kombini ile şık görünüyor. Ali tişört ve gömlek modelleri ile her hafta olduğu gibi dikkatleri çekiyor.

Güneşin Kızları 9. bölüm dizi kıyafetleri arasında yer alan Tuğçe mavi yelek, beyaz şort ve bluz kombini ise sezonun trendlerini yansıtan görüntüsü ile çok şık. Peri tişört , şort ve pantolonları ile yaşını yansıtan tercihler yapmaya devam ediyor. Sizlerde Güneşin Kızları 9. bölüm kıyafetleri ve markaları neler merak ediyorsanız galerimizi ziyaret etmelisiniz.

13 Ağustos Güneşin Kızları 9. Bölüm Kıyafetleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.