Güneşin Kızları 8.Bölüm Kıyafetleri


Güneşin Kızları 8. bölüm kıyafetleri

Güneşin Kızları dizisi tüm sırları ve heyecanı ile  bizlerle her hafta buluşmaya devam ediyor. Güneşin kızları 8. bölümde Haluk’un Ali’ye attığı tokat ile evdeki ilişkiler ve dengeler altüst olur. Güneşin kızları 8. bölüm olayları ile bizleri Kanal D ekranlarında beklerken dizi kıyafetleri ise sizleri yazımızda bekliyor.

Güneşin Kızları 8. bölüm kıyafetleri her bölüm olduğu gibi çok beğenilecek olan kombinlerden oluşuyor.Güneşin Kızları dizisi kıyafetleri her yaş ve her stilden kişiye hitap eden parçalarla dizi modası takipçilerinin beğenisini kazanıyor.

Güneşin Kızları kıyafetleri arasında Güneş kıyafetleri,Sevilay kıyafetleri,Rana  kıyafetleri ve İnci kıyafetleri orta yaş hanımların beğenisini alırken genç hanımlar ise Selin kıyafetleri,Nazlı kıyafetleri,Tuğçe kıyafetleri ve Peri kıyafetleri ile stillerine yön veriyorlar. Bu bölüm ile birlikte Didem kıyafetleri de ön plana çıkacak. Haluk kıyafetleri orta yaş beylere hitap ederken ; Ali kıyafetleri,Savaş kıyafetleri ve Emre kıyafetleri ise genç beylerden tam not alıyor. Sizlerde Güneşin Kızları 8. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detayları merak ediyorsanız galerimizi ziyaret etmelisiniz.

6 Ağustos Güneşin Kızları Kıyafetleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.