Güneşin Kızları 5.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Güneş'in Kızları 5. bölüm 16 temmuz kıyafetleri

Güneş’in Kızları 5. bölüm 16 temmuz kıyafetleri

Güneşin Kızları 4. bölüm heyecanlı sahneleri ile bitince  izleyiciler büyük bir merakla 5. bölümü bekliyorlar. Güneş Haluk’u kanlar içinde gördüğü için bakalım Haluk nasıl bir açıklama yapacak? Haluk Güneş’e yapacağı açıklama ile kişiliğini saklayabilecek mi? Selin Ali’nin sırtı ile ilgili gördüklerini bir başkası ile paylaşacak mı? Güneşin Kızları 5. bölüm heyecanlaı anların yaşanmasına sebep olacak sahneleri ile 16 Temmuz Perşembe akşamı Star TV ekranlarında izleyicisini beklerken Güneşin Kızları 5. bölüm dizi kıyafetleri ise dizi modası takipçilerini yazımızda bekliyor.

Güneşin Kızları 5. bölüm Güneş kıyafetleri arasında Güneş’in çiçekli sarı elbisesi en şık parçalardan birisi olarak karşımıza çıkıyor.Göğüs kısmında pencere detayı bulunan sarı elbisesi tam sezonun trend rengi ve modeli ile çok şık görünüyor.Ayrıca Güneş’in kolsuz beyaz gömlek ve kırmızı pantolon kombini de beğenilecek olan dizi kıyafetleri arasında.

Güneşin Kızları 5. bölüm dizi kıyafetleri arasında Haluk ceket, gömlek ve pantolon kombinleri her hafta olduğu gibi bu hafta da yakından takip edilecek. Haluk bej rengi ceketini mavi gömlek,kahverengi pantolon ve desenli cep mendili ile tamamlayarak şık görünüyor.

Güneşin Kızları 5. bölüm kıyafetleri arasında Selin sarı elbisesi ile beğenilirken ;İnci desenli elbisesi ile dikkat çekiyor. Nazlı ise spor ve şık kombinleri ile  genç hanımlardan tam not alacak. Ali şık gömlekleri ile yeni sezonda gençlerin trendlerini belirlemeye devam ediyor.

Güneşin Kızları kıyafetleri dizi modası takipçilerinin yakın takibinde olmaya devam ederken dizide giyilen kıyafetleri ve markaları bizlerde sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.Güneşin Kızları 5. bölüm kıyafetleri ve markaları galerimizde sizleri bekliyor.

16 Temmuz Güneşin Kızları Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.