Güneşin Kızları 4.Bölüm Kıyafetleri

Güneşin Kızları 4. bölüm kıyafetleri

Güneşin Kızları 4. bölüm kıyafetleri

Güneşin Kızları dizisi oynadığı ilk bölüm ile birlikte izleyiciden tam not aldı. Sırları, entrikaları ve dümdüz yaşamları ile Güneş ve kızlarının hayatı hayatlarımızda yer alıyor. Güneşin Kızları dizisi konusu kadar dizi kıyafetleri ilerde herkesin dikkatini çekti. Stil ve tarzları farklı olan kahramanlarımız her stilden kişiye hitap ediyor.

Güneşin Kızları 4. bölüm kıyafetleri de çok beğenilecek kombinlerden oluşuyor.Hem bayan dizi kıyafetleri, hem erkek dizi kıyafetleri açısından oldukça şık kıyafetlere sahip olan Güneşin Kızları bu haftaki kıyafetleri ile de çok beğenilecek.

Güneşin Kızları 4. bölüm Güneş kıyafetleri arasında Güneş askılı ve dantelli elbisesi ile beğenilecek. Güneş elbisesini uzun gümüş küpeler ve şık bir topuz ile tamamlamış.

Güneşin Kızları 4. bölüm kıyafetleri arasında Selin kıyafetleri bu hafta da her hafta olduğu gibi en çok dikkat çeken dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. selin desenli mini elbisesi ile çok beğenilecek bir görünüm sergiliyor.

Güneşin Kızları Nazlı kıyafetleri Nazlı’nın farklı stili ile beğeniliyor. Pantolon , bluz,gömlek ve tişört kombinleri ile rahat bir şıklık sergileyen Nazlı Güneşin Kızları 3. bölümde giydiği beyaz elbise ile ise çok beğenildi.

Güneşin Kızları kıyafetleri arasında Ali kıyafetleri genç beylerin tüm dikkatini çekiyor. Özellikle Ali gömlek ve tişört modellerini şort ve pantolonlarla kombilemesi,stili ve tarzı çok beğeniliyor.

Güneşin Kızları dizi kıyafetleri arasında tabi yakışıklı ve başarılı iş adamı Haluk kıyafetleri de beğenilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Haluk takım modelleri, gömlekleri ve ceketleri çok şık. Sizlerde Güneşin Kızları kıyafetleri ve markaları ile bilgiler için galerimizi ziyaret etmelisiniz.

9 Temmuz Güneşin Kızları Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.