Güneşin Kızları 16.Bölüm Kıyafetleri


Güneşin Kızları 16. bölüm kıyafetleri

Güneşin Kızları 16. bölüm kıyafetleri

Güneşin Kızları 16. bölüm heyecanla bekleniyor. Selin ve Ali arasında neler olacak? Aşkları yeniden başlayacak mı? Selin geri Emre’ye dönecek mi? Bu sorular merakla cevaplarını beklerken Nazlı ve Savaş barışacaklar mı? Haluk Ahmet ile ilgili olarak ne yapacak? güneş ve İnci aynı evde sorunsuz yaşayacaklar mı? Sevilay Güneş’in eski kocası Zafer ile iş birliği mi yapacak?Tüm bu soruların cevapları ve fazlası Güneşin Kızları 16. bölümde 5 Ekim pazartesi akşamı Kanal D ekranlarında bizleri bekliyor .

 

Güneşin Kızları 16. bölüm kıyafetleri de olaylar kadar dikkat çekecek kombinleri ile bizlerle buluşacak. Ali tişörtleri ile dikkatleri çekerken, Selin bluzları ile beğenileri toplayacak. Güneş elbise modelleri ve markaları ile aranan dizi kıyafetleri arasında ilk sıralarda yer alacak. inci bu hafta farklı model ve renk bluzları ile hanımlardan tam not alacak. Nazlı stilinden ödün vermeyecek.

 

Güneşin Kızları kıyafetleri her hafta giyilen kıyafetler, takılan takılar ve kullanılan aksesuarlarla yakından takip edilmeye devam ediyor. Nazlı (Burcu Özberk), Selin (Hande Erçel), Güneş (Evrim Alasya), Ali (Tolga Sarıtaş),Emre Kınay(Haluk) ve Savaş (Berk Atan) kıyafetleri dizinin en çok beğenilen ve merak edilen kıyafetleri arasında yer alıyor. Bizlerde dizinin tüm kıyafetlerine ve özellikle sevilen oyuncuların kıyafetlerine detayları ile birlikte yazılarımızda yer veriyoruz. Güneşin Kızları 16. bölüm kıyafetleri ve markaları yakından görmek isteyenleri detayları ile birlikte galerimizde bekliyor.

Güneşin Kızları 5 Ekim 16. Bölüm Kıyafetleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.