Güneşin Kızları 15.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Güneşin Kızları 15. bölüm kıyafetleri

Güneşin Kızları 15. bölüm kıyafetleri

Güneşin Kızları dizisi 15. bölüm heyecanlı anları ile birlikte 28 Eylül Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarında bizlerle buluşacak. Güneşin Kızları kıyafetleri ise her hafta olduğu gibi dizi sponsorları ve markaları ile birlikte sizlerle yazımızda şimdi buluşuyor.

 

Güneşin Kızları 15. bölüm kıyafetleri yine her kesin kendinden birşeyler bulacakları,kendine bir şeyler katacakları kıyafet kombinleri ile bizlerle buluşuyor. Her yaş ve stilden kişiye  hitap eden Güneşin Kızları  dizi kıyafetleri çok şık modelleri ile beğenileri kazanıyor.

 

Güneşin Kızları Güneş kıyafetleri özellikle rahat, şık ve elegan görünmek isteyen hanımların dikkatini çekiyor. Güneş 15. bölümde beyaz ,kolsuz bluz ve mavi beyaz desenli pantolonunu beyaz babet ve şık küpelerle tamamlayarak günlük şıklıkta bizlerden tam not alıyor.

 

Güneşin Kızları 15. bölüm Selin kıyafetleri arasında ilk göze çarpan askılı desenli bluz ve jean pantolon kombini oluyor. Selin dizi boyunca giydiği kıyafetlerle beğenileri kazanacaktır ve bizlerde kıyafteleri sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz.

 

Güneşin Kızları sadece kıyafetleri ile değil, ayakkabı modelleri ve takıları ile de beğenileri kazanan dizilerden birisi. şık kıyafetler ,şık ayakkabı, çanta ve takılarla kombinleniyor. Sizlerde Güneşin Kızları 15. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detayları galerimizde görebilirsiniz.

Güneşin Kızları 28 Eylül 15. Bölüm Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.