Güneşin Kızları 14.Bölüm Kıyafetleri

Güneşin kızları 14. bölüm dizi kıyafetleri

Güneşin kızları 14. bölüm dizi kıyafetleri

Güneşin Kızları dizisi Pazartesi akşamı ekranlara gelecek olan 14. bölümü ile izleyenlere yine heyecanlı anlar yaşatacak. Güneş ismini değiştirmenin gerçek nedenini Haluk’a anlatacak ve Haluk bu durumda ne yapacak? Rana ise Savaş’ın mutlu halinden şüphelenecek , bakalım nedenin Nazlı olduğunu öğrenince ne yapacak? Selin ile Ali cesaret oyunu oynarlarken Selin öğrendiği bir şey yüzünden yıkılacak. Heyecan, aşk ve sırlarla dolu bir bölüm için Güneşin Kızları 14.bölüm bizleri Kanal D ekranlarında 21 Eylül akşamı bekliyor.

 

Güneşin Kızları 14. bölüm kıyafetleri de göz kamaştıran şık modelleri, çantaları ve takıları ile dikkat çekecek. Güneşin Kızları Nazlı kıyafetleri arasında Nazlı askılı mavi çizgili bluz ve siyah pantolonu ile her zaman ki doğal şıklığında.

 

Güneşin Kızları dizi sponsorları arasında en çok merak edilen Selin kıyafetleri oluyor. Selin 14. bölümde en çok kot salopeti ile dikkat çekecek. Selin kot salopetini bir askısı açık olarak giyerken , mürdüm rengi askılı bluz ile tamamlayacak. Selinin mürdüm bluzu farklı tarz askıları ile genç hanımların beğenisini kazanacak. Selin siyah beyaz enine çizgili bluzu ile de çok şık görünüyor.

 

Güneşin Kızları dizi kıyafet markaları dizi kıyafetleri takipçilerinin yakın takibinde yer alırken dizide Güneş kıyafetleri, takı modelleri ve çantaları ile çok beğeniliyor. Güneş kıyafetleri arasında bu hafta siyah beyaz elbisesi, açık bıraktığı dalgalı saçları ve şık makyajı ile çok hoş görünüyor. Güneş’in kolsuz turuncu bluzu ise sezonun trendlerini yansıtıyor.

 

Güneşin Kızları kıyafetleri arasında Tuğçe kıyafetleri dikkatlerden kaçmıyor. Tuğçe kolsuz kırmızı bluzu ile çekici ve hoş görünürken, mor bluzu ile her şeye ben sahibim duruşunu vurguluyor. Tuğçe gibi dikkat çeken bir diğer isim ise Melisa oluyor. melisa siyah bluz,siyah pantolonunu mavi hırka ile tamamlıyor.

 

Güneşin Kızları dizisinde giyilen kıyafetler arasında erkek kıyafetleri de dikkatleri çekmeye devam ediyor. Ali kıyafetleri genç beylerin takibinde yer alırken , Ali’nin 14. bölümde giydiği ve kendisine çok yakıştığı kırmızı tişörtü çok şık.Emre gömlek ve tişörtleri ile beğenileri toplarken. Haluk kıyafetleri ise orta yaş erkek modasına yön veriyor.

 

Güneşin Kızları Rana kıyafetleri de dizi kıyafetleri arasında dikkat çekiyor. Rana 14. bölüm kıyafetleri arasında gömlek modelleri çok beğenilirken,lacivert yarım kol elbisesi ile çok şık görünüyor. Rana taktığı küpe modelleri ile de dikkatlerden kaçmıyor.Sizlerde Güneşin Kızları 14. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm detaylar için galerimizde yer alan resimlere tıklamalısınız.

Güneşin Kızları 21 Eylül 14. Bölüm Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.