Güneşin Kızları 13.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Güneşin Kızları 13. bölüm kıyafetleri

Güneşin Kızları 13. bölüm kıyafetleri

Güneşin Kızları heyecanlı bir bölüm ile 14 Eylül Pazartesi akşamı bizlerle buluştu. yeni bölüm başlamasını heyecanla beklerken yeni bölüm kıyafetleri de heyecanla bekleniyor. Selin’in şortlu kombinleri ve şortlu tulumları; Nazlı’nın spor kombinleri, Güneş’in kıyafetleri arasında yer alan pantolon bluz kombinleri ve zarif elbiseleri,Rana kıyafetleri ve Ali kıyafetleri arasında yer alan tişört ,gömlek ,pantolon ve şort kombinleri her hafta heyecanla ve merakla bekleniyor.

Güneşin Kızları 13. bölüm kıyafetleri yine şık kombinler ve şahane takılarla bizlerin gönlünü kazanacak ve markalar merakla takip edilecek. Güneşin Kızları Ali 13. bölüm kıyafetleri arasında bu hafta gömlekler ön plana çıkıyor. Şık, salaş ve rahat gömlekleri ile Ali erkek modasına yön vermeye devam ediyor.

Genç hanımların en yakından takip ettikleri Selin kıyafetleri bu hafta da dikkat çekiyor. Özellikle lacivert elbisesi çok beğenilecek. Nazlı ise siyah şort kombini ile çok hoş görünüyor. Rana sezonun trend rengi lacivert gömleğini beyaz pantolon ile kombinlemiş. Sizlerde Güneşin kızları 13. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili detayları merak mı ediyorsunuz? O halde galerimizi ziyaret etmelisiniz.

Güneşin Kızları 13. bölüm 14 Eylül Kıyafet Markaları:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.