Güneşin Kızları 11.Bölüm Dizi Kıyafetleri


Güneşin Kızları 11. bölüm kıyafetleri

Güneşin Kızları 11. bölüm kıyafetleri

Perşembe akşamları ekranlarımızda olan Güneşin Kızları dizisi bundan sonra yeni sezon ile birlikte Pazartesi akşamları bizlerle buluşmaya devam edecek. 31 Ağustos Pazartesi akşamı bizlerle ekranlarda buluşacak olan Güneşin Kızları dizisi yeni sezonda da izleyicisine heyecanlı anlar yaşatmaya devam edecek.

Güneşin Kızları dizisi kıyafetleri yeni sezon kıyafetleri ile sizlerle yazılarımızda buluşmaya devam edecekler. Güneşin Kızları yeni sezon kıyafetleri ile her zaman ki gibi muhteşem kombinlerle bizlerle buluşuyor. Güneşin Kızları kıyafet sponsorları, markaları, takı modelleri, elbiseleri ve pek çok ayrıntı yazımızda sizleri bekliyor.

Güneşin Kızları 11. bölüm kıyafetleri yine çok şık ve göz alıcı parçalardan oluşuyor. Özellikle Selin şort ve bluz kombinlerini şık bilekliklerle tamamlayarak bizlerle buluşturmaya devam ediyor.Selin boyundan bağlı mavi bluzunu siyah mini dar şortu ile kombinleyerek muhteşem görünmeye devam ediyor.

Güneşin Kızları 11. bölüm Nazlı kıyafetleri ise dikkat çekmeye devam ediyor. Nazlı’nın muhteşem değişimi göz kamaştırırken ,Nazlı uzun kollu,desenli, şortlu siyah tulumu ile harika görünüyor. Nazlı desenli mayosu ise çok beğenilecek olan kıyafetlerden.

Güneşin Kızları kıyafetlerinde Güneş kıyafetleri her hafta sade parçaları ile bilzerden tam not almaya devam ederken yeni sezon kıyafetleri ile de şıklığını koruyan Güneş 11. bölüm için gri elbise tercih ediyor.

Güneşin Kızları dizi kıyafetlerinde Ali tişört ve gömlek modelleri kadar ayakkabı modelleri ile de dikkatleri çekmeye devam ediyor. 11. bölüm Ali kıyafetleri arasında lacivert tişört ,lacivert pantolon ve spor ayakkabı kombini ile genç hanımların kalbini çalmaya devam edecek.

Güneşin Kızları 11. bölüm kıyafetleri arasında Rana kıyafetleri ve takıları, İnci kıyafetleri,Didem kıyafetleri Savaş kıyafetleri,Haluk kıyafetleri ve Peri kıyafetleri de yer alıyor ve hepsi tüm detayları ile birlikte sizleri galerimizde bekliyor. Sizlerde Güneşin Kızları 11. bölüm kıyafetleri,takıları ve markaları ile ilgili detayları merak ediyorsanız galerimizde bulunan resimlerin üzerine tıklamalısınız.

Güneşin Kızları 31 Ağustos 11. Bölüm kıyafet Galerisi:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.