Güneşin Kızları 10.Bölüm Kıyafetleri

Güneşin Kızları dizisi 10. bölüm kıyafetleri

Güneşin Kızları dizisi 10. bölüm kıyafetleri

Güneşin Kızları heyecanlı bir 10. bölüm ile bizlerle buluştu. Acaba Haluk değişti mi diye düşünürken Haluk bir kez daha gerçek yüzünü göstererek bölüm sonu oldu. Ali ise Selin’e aşık olduğu gerçeğini kendine itiraf ederken, Selin ise Ali’ye çok öfkeli ve kırgın.Nazlı ile Savaş arasında ki ilişki de karışık. Bakalım Güneşin Kızları 11. bölümde neler olacak?

Güneşin Kızları 10. bölüm dizi kıyafetleri göz dolduran şık modelleri ile beğenileri topladı. Özellikle her hafta rahat ve spor kıyafetlerle gördüğümü Nazlı Mert’in doğum günü için beyaz detaylı siyah şort tulumu ve siyah ayakkabıları ile çok şık ve güzel görünüyordu.Selin ise pudra pembe elbisesi ile her zaman ki gibi şık ve güzel görünmeyi başardı. Kötülükler kraliçemiz Tuğçe açık mavi elbisesi ile Didem ise kırmızı elbisesi ile çok şıktılar.

Güneşin Kızları 10. bölüm kıyafetleri arasında Rana siyah gömleği ve siyah beyaz pantolonu ile şıklığını korurken, Ali tişörtleri ile göz kamaştırdı. Ama doğum günü için siyah ve beyazı tercih etti.Güneşin Kızları 10. bölüm kıyafetleri ve markaları detayları ile birlikte sizleri galerimizde bekliyor.

20 Ağustos Güneşin Kızları Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.