Güneşi Beklerken Kıyafetleri


Güneşi Beklerken

Güneşi Beklerken

Kanal D ekranlarında Salı akşamları izleyici si ile bulaşan Güneşi Beklerken dizisi gerek oyuncu kadrosu, gerek konusu ile dikkatleri çekerken kıyafetleri ile de izleyenlerin merak ve beğenisini kazanıyor.Emre Kınay, Gökçe Yanardağ, Hande Doğandemir, Kerem Bürsin, İsmail Ege Şaşmaz,Ebru Aykaç ve Yağmur Tanrısevsin’in oynadığı dizi herkes tarafından ilgi ile takip ediliyor.

Güneşi Beklerken dizisinde ki kıyafetlere gelirsek; 4. bölümde Zeynep’in giydiği t-shirt yani Barış’ın Zeynep’e verdiği hatta Zeynep’in gece de yanından ayırmadığı beyaz t-shirt, Lufian marka.Zeynep‘in yarışlarda giydiği kıyafetler ise Nike. Kerem’in 5. bölümde giydiği siyah kolsuz tişört ise Adidas marka.

Güneşi Beklerken dizisinin kıyafetleri özellikle gençler tarafından sıkı bir takip altında ben de sizlerle dizinin kıyafetlerini galerimizde paylaşıyorum.Sizlerde kombinlerinizde bu resimlerden yararlanabilirsiniz.

 


2 Cevaplar

  1. Ebru Sevilen dedi ki:

    Merhaba, Güneşi Beklerken Dizisinin 11. bölümünde (10 Eylül Salı) Zeynep’in giydiği beyaz dantel elbise ile ilgili bilgiyi hiçbir sitede bulamadım. Markasını biliyor musunuz acaba?

  2. Sema dedi ki:

    MerhAbA, dizinin 20. bölümünde Melisin giydiği siyAh içi kürklü montun markası nedir acaba a_ teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.