Gönül İşleri Dizisi Selma Ergeç Gelinlik Modeli


Selma Ergeç Gönül İşleri Saadet gelinliği

Selma Ergeç Gönül İşleri Saadet gelinliği

Star TV ekranlarında 12 Ekim Pazar akşamı izleyicisi ile buluşacak olan ve başrollerini Selma Ergeç, Bennu Yıldırımlar, Sinem Kobal,Fırat Çelik,Timuçin Esen ve Sezai Aydın’ın oynadığı Gönül İşleri dizisi merakla bekleniyor. Fragmanlarında gelinlik ile gördüğümüz Selma Ergeç ise dizide ortanca kızkardeş olan ve aşktan yana yüzü hiç gülmeyen Saadet’i canlandıracak.

Gönül İşleri dizisinde Saadet rolü ile gelinlik giyen Selma Ergeç duru güzelliği ile beğenileri topladı. Selma Ergeç’in Gönül İşleri dizisinde giydiği gelinlik ,kabarık prenses etek,omuzları açık ,düşük kolları dantel olan, gövde kısmı tamamen dantel olan eteği kabarık tül üzerine aplike çiçekler bulunan ve hafif kuyruklu bir model.

Selma Ergeç gelinlik için uzun tül bir duvak tercih ederken saç modeli olarak toplanmış doğal bir modeli ve makyaj olarak ise yine naturel makyajı tercih etti.Sizlerde Gönül İşleri gelinlik modelini merak ediyorsanız ,düğünüz için böyle bir gelinlik istiyorsanız ayrıntıları galerimizde görebilirsiniz.Gönül İşleri Selma Ergeç Saadet’in gelinlik markası  Nedret Taciroğlu.

 Gönül İşleri Gelinlik Modeli:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.