Gönül İşleri 6. Bölüm Kıyafetleri


 

Gönül İşleri 6. bölüm

Gönül İşleri 6. bölüm

Star Tv ekranlarında Pazar akşamları izleyicisi ile buluşan Gönül İşleri dizisinde giyilen kıyafetler büyük beğeni ile takip ediliyor. Özellikle Gönül İşleri Sevda’nın kıyafet kombinlerinde giydiği jean pantolonlar,gömlekler,tişörtler,kazaklar,elbiseler,etekler,montlar,deri ceketler ve taktığı takılar merakla beklenenler arasında yer alıyor.

Gönül İşleri Saadet’in kıyafetleri arasında şık elbiseleri,kısa kaban ve montları,kazak ve bluzları  ve son bölümde ki bandanaları beğenilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Gönül İşleri Servet kıyafet kombileri arasında yer alan farklı detayları bulunan elbiseler, şık pantolon gömlek ve bluz kombinleri,kabanlar ve ceketler ise hanımların beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Gönül İşleri 6. bölüm kıyafetleri şık modelleri ile beğenileri toplamaya devam ederken Sevda’nın 6. bölümde giydiği siyah parlak deri gömleği genç kızların tercihleri arasında yer alacak. Sadadet’in bandanaları yeniden bandanaların trend olmasını sağlarken Servet ise her zaman ki şıklığını koruyacak.

Gönül İşleri 6. Bölüm Kıyafet Markaları:

Gönül İşleri Servet’in pembe ,yaka detaylı elbisesi İpekyol.

Gönül İşleri Servet’in pembe bluzu Mudo.

Gönül İşleri Saadet’in kısa pembe kabanı Zara.

Gönül İşleri Sevda’nın siyah deri gömleği Pinko.

Gönül İşleri Sevda’nın yazılı beyaz tişörtü Twist.

Gönül İşleri Sevda’nın bordo beyaz kolej montu /swetshirti Tommy Hilfiger.

Gönül İşleri Sevda’nın sarı kazağı Twist.

Gönül İşleri Sevda’nın desenli mini eteği Tommy Hilfiger.

Gönül İşleri Sevda’nın takıları Zeckie.

Gönül İşleri Saadet’in siyah kabanı Forever New.

Gönül İşleri Saadet’in çizgili bluzu Koton.

Gönül İşleri Saadet’in somon rengi bandaj elbisesi Herve Leger.

Gönül İşleri Sevda’nın desenli hırkası Aeropostale.

6. Bölüm Gönül İşleri Kıyafetleri:

Gönül İşleri 6. bölüm Servet'in gri  elbisesi ve Yılmaz'ın siyah takımı Gönül İşleri 6. bölüm Servet'in pembe bluzu,syah ceketi ve bej kabanı Gönül İşleri 6. bölüm Sevda'nın bordo beyaz kolej montu,yazılı tişörtü ve pantolonu Gönül İşleri 6. bölüm Sevda'nın siyah gömleği,kot pantolonu,siyah çantası ve küpeleri Gönül İşleri 6. bölüm Alev'in siyah bluzu ve ceketi Gönül İşleri 6. bölüm Saadet'in gri kazağı ,kalpli bandanası ve Asrın'ın bej trençkotu Gönül İşleri 6. bölüm Saadet'in kısa pembe kabanı,siyah pantolonu ve Servet'in pembe elbisesi ve bej kabanı Gönül İşleri 6. bölüm Saadet'in siyah  dantelli bluzu ve kırmızı bandanası Gönül İşleri 6. bölüm Saadet'in siyah kabanı

Gönül İşleri Sevda'nın desenli bej hırkası Gönül İşleri Sevda'nın desenli mini eteği,sarı bluzu,yüzüğü ve bileklikleri Gönül İşleri Servet'in gri elbisesi ve Saadet'in çizgili bluzu Gönül İşleri Servet'in siyah ceketi Gönül İşleri 6. bölüm Saadet'in somon elbisesi ve Asrın'ın kabanı

1 Cevap

  1. nur dedi ki:

    merhaba,
    6. bolomde sevdanın giydiği asimetrik desenli yün hırkanın markası nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.