Gönül İşleri 26. Bölüm Düğün Kıyafetleri


Gönül İşleri 26. bölüm kıyafetleri  düğün elbiseleri

Gönül İşleri 26. bölüm kıyafetleri düğün elbiseleri

Gönül İşleri 26. bölümde Sevda ve Bedir’in düğünü ile tam bir zerafet ve güzellik dolu sahneler bizlerle oldu. Sevda’nın genç kızların rüyalarının gelinliği ile olan görüntüsü kadar Bedir’in kendi tarzında damatlığı çok güzel bir görüntü oluşturdu.

Sevda’nın gelinliği dantelli A model askıları dantel olan , hafif kuyruklu ve sırt dekolteli çok şık ve zarif bir model. Sevda gelinlik olarak Akay Gelinlik tercih ederken saçlarında ise romantik gelinliğini tamamlayan örgü saç modelini açık bıraktığı , doğal dalgalı saçları tercih etti.Doğal makyajı ve renkli gelin çiçeği ile sezonun gelini olan Sevda izleyenlerden tam not aldı.

Tabi Sevda’nın düğünü için Servet ve Saadet te şıklıklarından ödün vermediler. saadet açık mavi,sırt dekolteli,dantelli ve uzun elbisesi ile hem çok güzel, hem zarif , hemde çok şıktı. Servet ise omuzlarında detay bulunan parıltılı gri/gümüş rengi balık etek elbisesi ile çok zarif ve güzel görünüyordu.Erkek kahramanlarımız ise kendi tarzlarında şıklıkları ile yakışıklıklarını korudular.

Sevda’nın gelinliği Akay.

Saadet’in uzun mavi düğün elbisesi  Boz Sisters.

Servet’in uzun gri düğün elbisesi  Boz Sisters.

Sevda’nın denediği sırtı tül gelinlik  Akay.

Servet’in uzun küpesi Clea.

Bedir’in damatlığı İlker Bilgi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.