Genç Kız Bayramlık Kıyafetler


Bayramda yapılacak ziyaretler,gezilip görülecek yerler vardır.bu nedenle bayramda tüm herkes şık ve güzel görünmek ister. Şıklığımızı temiz kıyafetler ve hoş kombinlerle sağlayabiliriz.

2012 Kurban bayramı öncesinde bayramlık kıyafet hazırlıkları başladı ve bizde bayram günü genç kızlarımızı düşünerek bu sezonun genç kız bayramlık kıyafetlerini bir araya topladık.

Genç kız bayramlık kıyafet modeli

Şık elbiseleri değişik ceket,ayakkabı ve çantalarla tamamlayabilirsiniz,Kot ceketler mevsim için oldukça uygun olur.Sade ya da baskılı tişörtlerle sade ve şık görünebilirsiniz.Şallarla farklı bir havanız olabilir.Gömleklerinizi şort,etek ya da pantolonlarla kombinleyebilirsiniz.

Babetlerle ya da yarım botlarla kıyafetlerinizi bütünleyebilirsiniz. Kıyafetinize uygun ayakkabıları tercih edebileceğiniz gibi zıt renkte ayakkabılarla da kıyafetlerinizin hoş görünmesini sağlayabilirsiniz.

Genç bayanlar için 2012 Kurban bayramı için  hazırlanan  birbirinden hoş ve zarif kıyafetleri galerimizde bir araya getirdim.Genç bayanlar bu kıyafetlere bakarak kendi kıyafet kombinlerini oluşturarak bayramda güzelliklerine güzellik katabilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.