Gelin Ayakkabı Modelleri 2015


gelinlik ayakkabı

gelinlik ayakkabı

Gelinler için gelinlik kadar gelinliğin tamamlayıcısı olan gelin ayakkabıları çok önemlidir. Gelin ayakkabısı seçerken en önemli olan tüm gün ayağınızda olacak olan ayakkabının rahat ve konforlu olması gerekir. Bununla beraber gelin ayakkabısı gelinlik modeline  ve tarzınıza uyumlu olmalıdır.

Sezonun gelin ayakkabıları ise oldukça farklı modellerde tasarlanarak gelin adaylarının beğenisine sunuluyor.Gelin ayakkabılarında dantel sıklıkla tercih ediliyor.Dantelli gelin ayakkabıları  gelinler tarafından da tercih edilirken ,sezonda taşlı gelin ayakkabıları da ön plana çıkıyor.Ayrıca çizme şeklinde gelin ayakkabıları ise farklı bir tarz isteyen gelinler için oldukça iyi bir tercih olacaktır. Çiçeklerle hazırlanmış gelin ayakkabıları da romantik model isteyenlere hitap ediyor.

2015 gelin ayakkabısı modelleri beyaz kadar krem rengini de içeriyor.Ayrıca farklı renklerde de  aksesuarlar eklenen  gelin ayakkabıları da 2015 gelin ayakkabı modelleri arasında yer alıyor.

Farklı Gelin Ayakkabısı Modelleri:

gelin ayakkabısı örneği gelinlik ayakkabı modeli gelinlik ayakkabı örneği gelin ayakkabı modeli gelin ayakkabı örneği gelin ayakkabısı gelin ayakkabısı modeli gelin ayakkabısı modeli 2015 gelin ayakkabı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.