Fransız Gelinlik Modelleri


Fransız dantelli gelinlik modeli

Fransız dantelli gelinlik modeli

 

Düğün gününüzde sizlerde zarif modellerde gelinliklerden bir tanesini giymek istiyorsanız seçim olarak Fransız modelleri gelinliklerden bir tanesini seçebilirsiniz. Fransız gelinlik modellerini sizlerde görünce beğeneceksiniz.

Fransız gelinlik modelleri birbirinden farklı Fransız güpürü ve danteli seçenekleriyle göz kamaştırıyor. Fransız gelinlik modelleri kırık beyaz, krem rengi, ve klasik beyaz renkleri ile gelinlere çeşitli seçenekler sunuyor.Fransız gelinliklerde vücudu ortadan ikiye bölen modellerde yakalar, ince uzun gelinler, kabarık etekli, kat kat volanlı etekler ve büstiyerli iki parça halinde gelinlikler bulunuyor. Sizler bu modellerden sizler için en uygun olanını seçebilirsiniz.

Gelinlik seçimi için sizlere bir kaç küçük ipucu vereyim;

Kısa boyluların V yakalı veya V kesimli gelinlik giymesi, boyunun daha uzun algılanmasını sağlar. Uzun boylu gelinler ise, ayakkabılarını gösterecek modeller seçebilirler.

Fransız gelinlik modellerinin en güzel örneklerini sizlerle galerimizde buluşturuyorum, sizler bu model gelinliklerden giymeyi tercih edecekseniz ipucumuzdan da yararlanarak gelinlik modelinize karar vererek gelinliğinizi satın alabilir ya da diktirebilirsiniz.

Fransız Gelinlikler :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.