Fatih Harbiye Yeni Sezon Kıyafetleri


Fatih Harbiye yeni sezon

Fatih Harbiye yeni sezon

Ekranların sevilen dizilerinden Fatih Harbiye Neslihan Atagül (Neriman) ve Kadir Doğulu (Macit) ikilisinin aşkı ile içimize işlerken yaşanan olaylar her geçen gün diziyi izleme oranını arttırdı. Fatih Harbiye dizisinin 40. bölümü olan sezon finali ise kafalarda sorularla son bulmuştu. Aldatılan ama aldatılmasını kabul edemeyen Feyza’yı Pelin yalnız bırakmaz ve babasına hesap sorar.Macit ise ne olursa olsun Neriman ile evlenmye karar vermişti. Mahallede Şinasi’nin ablasının düğün telaşı sürerken yaşananlar ise kafaları karıştırdı. Ayrıca Pelin ise Neriman’dan kurtulmak için Erdinç’ten Neriman’ı öldürmesini ister ama Erdinç’in cevabı herkesi şaşırtacaktır.

Fatih Harbiye yeni sezon tanıtım fragmanlarında ise Macit saç sakal birbirine karışmış bir halde derbeder olmuştur, Neriman ise özel şöförü, şık elbisesi ve göz kamaştıran takıları ile şirkete gelir. Tüm bunlar olunca izleyiciler neler oluyor? , diye düşünüyor. Ayrıca Neriman bir ambulansta yaşam savaşını verirken, Macit onun öldüğünü düşünüyor ama Neriman son derece farklı bir görünüm ile karşımıza çıkıyor.

Fatih Harbiye dizisinin oyuncu kadrosu Kadir Doğulu, Neslihan Atagül , Yunus Emre Yıldırımer, Dilara Öztunç, Itır Esen, Seda Türkmen, Fırat Topkorur, Pınar Dikici, ve Uğur Demirpehlivan’dan oluşuyordu. Fatih Harbiye yeni sezonda oyuncu kadrosuna Murat Göksu, Serkan Şenalp ve Barış Hacıhan’ı da dahil etti.İzleyicilerin ilgisini çeken Fatih Harbiye kıyafetleri ise özellikle sezon tanıtım elbiseleri ve yeni sezon kıyafetleri ile yazımızda.

Fatih Harbiye Tanıtım Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.