Fatih Harbiye Nişan Elbiseleri


Fatih  Harbiye Pelin'in beyaz nişan elbisesi

Fatih Harbiye Pelin’in beyaz nişan elbisesi

Fatih Harbiye dizisinde Pelin ile Macit’in nişan törenleri biraz zor ve olaylı olsa da yapıldı. Neriman Macit’in Pelin ile nişanlanacağını öğrenince çok üzüldü, Macit’i dinlemedi bile.Macit ise Neriman onu dinlemeyince nişan törenine gitti ve Pelin ile nişanlandı.

Pelin nişanı için balık etek beyaz straplez bir elbise tercih etti .Pelin’in nişan elbisesinin  eteğinin genişleyen kısmı ise kat kat tüllerden oluşuyordu. pelin’in beyaz nişan elbisesi Oleg Cassini markasına ait . pelin nişan töreni için topuz şık bir saç modelini tercih etmişti.

Pelin’in nişanı için kardeşi Duygu  önü kısa arkası uzun spagetti askılı mavi bir elbise giydi ve saçlarını örgülü topuz şeklinde toplayıp naturel bir makyaj yaptı ve oldukça hoş bir genç kız görüntüsünde idi.Duygu’nın eklbise markası Oleg Cassini.

Pelin’in annesi Feyza Hanım  payeli tek omuz askılı sırt dekolteli uzun bir elbise  tercih etmişti ve saçlarını ise yaşına uygun şık bir topuz  şeklinde toplamıştı.Feyza’nın elbisesi Oleg Cassini marka.

Macit’in annesi İnci Hanım  sade dantel detaylı şık bir siyah elbise giyerek nişana katıldı ve saçlarını doğal dağınık bir topuz ile toplamıştı. Sizler Pelin’in Macit ile  nişanında giyilen elbiseleri galerimizde inceleyebilirsiniz.

Fatih Harbiye Nişan Kıyafetleri :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.