Evli ve Öfkeli Kıyafetleri

Evli ve Öfkeli dizi kıyafetleri

Evli ve Öfkeli dizi kıyafetleri

Başrollerinde Ebru Cündübeyoğlu, Yıldız Çağrı Atiksoy, Ayça Erturan ve Birce Akalay’ın paylaştığı Evli ve Öfkeli dizisi bu akşam Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşurken dizinin tanıtım kıyafetleri de siz dizi modası takipçileri ile yazımızda buluşuyor.

 

Evli ve Öfkeli kıyafetleri arasında oyuncuların gelinlik tarzı beyaz elbiseleri özellikle beğenileri toplarken; Ebru Cündğbeyoğlu, Yıldız Çağrı Atiksoy, Ayça Erturan ve Birce Akalay’ın giydikleri şık siyah elbiselerde dikkatleri çekti. Aynı zamanda erkek oyuncuların siyah takım elbiseleri ve smokin modelelri de beğenilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

 

Evli ve Öfkeli  dizi kıyafetleri her hafta yayınlanan bölüm kıyafetleri , kıyafet markaları ve dizi sponsorları ile birlikte sizlerle  yazılarımızda buluşacak.Ebru Cündübeyoğlu (Seray), Yıldız Çağrı Atiksoy (Mine), Ayça Erturan(Dilek) ve Birce Akalay(Esra) kıyafetleri izleyenler ve takip etmek isteyenlere buluşmaya devam edecek. Evli ve Öfkeli   kıyafetleri ve markaları galerimizde sizlerle.

Evli ve Öfkeli Dizi Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.