Evli ve Öfkeli 7. Bölüm Kıyafetleri


Evli ve Öfkeli 7.bölüm dizi kıyafetleri

Evli ve Öfkeli 7.bölüm dizi kıyafetleri

Evli ve Öfkeli dizisi Pazar akşamlarının eğlenceli ve sevilen dizilerinden birisi olarak ATV ekranlarında izleyenleri ile buluşuyor. Pek çok kişinin beğenisini kazanan dizi kıyafetleri ile de dikkatleri çekiyor. Özellikle bayan izleyenlerin dikkatini çeken Evli ve Öfkeli dizisi kıyafetleri şık kombinleri ile beğenileri topluyor.

 

Seray, Esra, Mine ve Dilek farklı karekterleri ile farklı tarzları ile her bayanın kendinden birşeyler bulaşacağı Evli ve Öfkeli  kıyafetleri her hafta yayınlanan yeni bölüm kıyafetleri ile tüm dikkatleri çekerek en çok aranan dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Özellikle Seray kıyafetleri büyük beğeni kazanıyor. Mine zarif kombinleri ile beğenilirken ; Dilek bu hafta tarzının dışında kıyafetleri ile dikkat çekecek. Esra kıyafetleri ise bazen şık bazen spor şıklıkta.

 

Evli ve Öfkeli 7. bölüm kıyafetleri ve markaları izleyenlerle ve siz dizi modası takipçileri ile galerimizde buluşuyor. Sizlerde ayrıntıları ve detayları öğrenmek istiyorsanız galerimizde buılunan resimlere tıklamalısınız.

Evli ve Öfkeli 22 Kasım 7.Bölüm Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.