Evli ve Öfkeli 3. Bölüm Kıyafetleri

Evli ve Öfkeli 3. bölüm dizi kıyafetleri

Evli ve Öfkeli 3. bölüm dizi kıyafetleri

Evli ve Öfkeli dizisi tüm heyecanı ile Pazar akşamlarının izlenme rekorları kıran dizileri arasında yer almaya başladı. Dizide 4 evli kadının evlilik hayatlarında aldatılmaları ve mutsuzlukları ile başa çıkma yolları anlatılıyor. Bakalım Esra ,Mine,Dilek ve Seray mutluluğu yakalayabilecekler mi? Evli ve Öfkeli dizisi oyuncu kadrosu ve konusu kadar dizi kıyafetleri ile de tüm dikkatleri çekmeyi başarıyor.

 

Evli ve Öfkeli 3. bölüm kıyafetleri birbirinden şık kombinleri ile dizi modası takipçilerinin beğenisini kazandı.Şık kıyafetler arasında Seray pantolon,bluz, elbise, ceket ve takı markaları merak edilirken,Mine pantolon ve bluz kombini beğenildi. Esra maskülen ve rahat kıyafetleri ile tam not aldı.Dilek elbise modelleri ile dikkatleri çekti. Erkek modasına yön veren Murat gömlek,tişört ve ceket modelleri çok beğenildi.Evli ve Öfkeli dizi kıyafetleri pek çok kişinin stilinde rol oynayacaktır.

 

Evli ve Öfkeli dizi sponsorları her hafta merak edilen konular arasında yer alıyor. Evli ve Öfkeli kıyafetleri ,markaları ve detayları yazılarımızda sizlerle buluşmaya devam edecek. Bu hafta yayınlanan 3. bölüm kıyafetleri ve markaları ise galerimizde sizleri bekliyor.

Evli ve Öfkeli 18 Ekim 3. Bölüm Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.