Evli ve Öfkeli 11. Bölüm Kıyafetleri


Evli ve Öfkeli 11. bölüm dizi kıyafetleri

Evli ve Öfkeli 11. bölüm dizi kıyafetleri

Seray,Esra, Mine ve dilek arkadaşlıklarını hayranlıkla izlediğimiz Evli ve Öfkeli dizisinin hanım kahramanları şimdi birde Seray’ın kızı Deniz bu dörtlüye eklenecek gibi görünüyor. Bu dört güzel hanımın dikkat çeken partnerleri ise Murat Komiser, doktor Cenk ve Tarık Sönmez oluyor.Evet dizimizin bu kahramanları çok sevilmekle kalmıyor aynı zamanda kıyafetleri ile de yakında takip ediliyor.Evli ve Öfkeli kıyafetleri yakından izlenen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor.

 

Evli ve Öfkeli 11. bölüm kıyafetleri de her afta olduğu gibi çok yakından takip edilecek.Özellikle Seray kıyafetleri şık görünümleri ve gösterişi seven hali ile dikkatleri çekerken; Mine kıyafetleri sade, şık ve cool görünmeye devam ediyor. Esra her zaman spor şıklıkta ve Dilek her geçen gün klasik şıklığını arttırıyor.

 

Evli ve Öfkeli dizi kıyafetleri tabi ki erkek kahramanlarımızın kıyafetleri ile de yakından izleniyor. Murat kıyafetleri spor şıklığı, Cenk kıyafetleri klasik şıklığı  ve Tarık kıyafetleri ise spor ve klasik karışımı şıklığı bizlerle buluşturuyor. Evli ve Öfkeli 11. bölüm kıyafetleri sizlerle galerimizde buluşuyor.

Evli ve Öfkeli 20 Aralık 11. Bölüm Kıyafetleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.